Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

Talantu skola 9.oktobrī

Izmanto iespēju!

Pirmā "Talantu skola 2020"  notiks 9.oktobrī.

Tiekamies!

Skatīt vairāk

Talantu skolas piektdien, 13.martā

Talantu skolu nodarbības martā!

Iepazīsties ar piedāvājumu un atceries ierasties! 

Skatīt vairāk

Teātra sporta turnīrs "Džons smaida"

Mūsu teātra sportistu lielais Turnīrs "Džons smaida", kurā piedalās visu vecumposmu improvizētāji! 

piektdien, 21.februārī plkst.10:00 Saldus BJC zālē! 

Skatīt vairāk

Talantu skolas februārī!

Iepazīsties ar Talantu skolu piedāvājumu un tiekamies jau piektdien, 21.februārī plkst.15:00-18:00 ! 

 

Skatīt vairāk

Talantu skolas 13.decembrī

Talantu skolu nodarbību piedāvājums 13.decembrī!

Piesakies pie savas izvēlētās Talantu skolas skolotāja! 

 

Skatīt vairāk

Talantu skolas jau piektdien, 22.novembrī!

Apskati, kādas nodarbības šajā tikšanās reizē gatavo Talantu skolu vadītāji.

Talantu skolas oktobrī

Klāt Talantu skolu oktobra nodarbības, kurās gaidāmas dažādas interesantas un vērtīgas tikšanās, radošas praktiskās nodarbības un laboratorijas darbi. 

Uz tikšanos Druvas vidusskolā jau 18.oktobrī, plkst.15:00 

Skatīt vairāk

Talantu skolu jaunās sezonas atklāšana!

Prieks par visiem zinātkārajiem un aktīvajiem Saldus novada jauniešiem, kuri uzsākuši dalību Talantu skolu nodarbībās arī šajā mācību gadā.

Druvas, Ezeres, Rubas, Saldus, Nīgrandes, Cieceres skolu skolēni ar saviem skolotājiem 27.septembra pēcpusdienā ieradās Druvas vidusskolā, lai piedalītos jaunās sezonas atklāšanas pasākumā "Tavs talants ir Tavas superspējas!" , kurā  izaugsmes treneris Andris Arho ikvienam palīdzēja saprast, kas ir katra stiprā puse un kā to izmantot ik dienas.

Pēc nelielas tējas pauzes Talantu skolu audzēkņi devās uz iepazīšanās nodarbībām savās izvēlētajās skolās. 

Biologu skolā strādāja kardioloģe M.Mažule, kura stāstīja par sirds ritmu un intensīvās terapijas darbu.

Ģeogrāfi devās "ceļojumā" uz Albāniju.

Personības attīstības skolā atraktīvas iepazīšanās spēles.

Uzņēmēju skolā veidoja savas vizītkartes un iepazīstināja miljonāru padomi ar savu trako biznesa ideju.

Robotikas skola sāka darbu ar robotu izgatavošanu.

Progrmmētāju skolā iepazinās ar programmēšanas valodu un kā solīja skolotāja "Programmēšanas šovs var sākties!"

Multimediju skolā norisinājās projekta "Pilna doma" meistarklase ar "Delfi plus" redaktoru un Druvas vidusskolas absolventu Filipu Lastovski.

Tiekamies 18.oktobrī! 

Apskati pasākuma bildes !

Skatīt vairāk

Talantu skolu 2019./2020. mācību gada sezona

Tavs talants ir Tavas superspējas!

Izvēlies vienu no 8 Talantu skolu iespējām ,kuras šogad atkal piedāvā Druvas vidusskola. 

Tiekamies Talantu skolu atklāšanas pasākumā jau 27.septembrī!

Ar Talantu skolu piedāvājumu, iepazīsties šeit ---> 

Ieskaties vērīgi, atradīsi arī jaunumus! 

Skatīt vairāk

Kas labs šogad Talantu skolās

Vai Tu zini, kas ir Talantu skolas? Talantu skolas ir pašvaldības finansēts projekts – iespēja Saldus novada jauniešiem satikt nozares speciālistus izvēlētajā jomā, gūt papildus zināšanas un reizēm arī praktisku pieredzi. Pavērsim durvis dažām no tām un palūkosimies, ko interesantu šo talantu skolu dalībnieki piedzīvojuši šogad:

Skatīt vairāk

Talantu skolas nodarbības 12 aprīlī

12. aprīlī Jauno biologu skolā nodarbību vadīs farmaceite Elza Burve. Nodarbībā dalībnieki veiks dažādus laboratorijas darbus un gatavos ādai izmantojamus krēmus no augu drogām. Pa to laiku topošie ģeogrāfus virtuālā ceļojumā vedīs Arta Zepa - viņa stāstīs par Taizemes apmeklējumu. Personības attīst'bas skolā interesanta viešņa - personības izaugsmes trennere Inta Santa, nodarbības tēma "Ceļš uz mērķi". Bet multimediji dosies uz Rīgu pasākuma Digitālā Druva ietvaros.

Uz tikšanos piektdienā!

Talantu skolas februārī

Jau šonedēļ -15. februārī aicinām Talantu skolu dalībniekus apmeklēt interesantas nodarbības. Kamēr ģeogrāfi virtuāli ceļos pa Peru Ievas Ančevskas vadībā, multimediju skolas dalībnieki mēģinās uzņemt dokumentālu stāstu izmantojot tikai to, kas mugursomā - Renārs Kārkliņš par to stāstīs un arī rādīs, kā to izdarīt. Jaunie biologi tiksies ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstu rezidentu - anesteziologu, reanimatologs RSU Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras docētāju Andri Bērziņu un atkārtos zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā.Bet Personības attīstības skolas dalībnieki dosies mākslu studēt uz J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeju pie muzeja pedagoģes Sandras Leitholdes.

Uz tikšanos piektdien!
 

Talantu skolas 18. janvārī

Talantu skolu saimei pievienojas jauna  - Robotikas talantu skola. Kā stāsta šīs skolas vadītājs Jānis Pilenieks, nodarbībās būs jāskrūvē daudz sīku skrūvīšu, lai taptu robots, kuru kopīgi mācīsies programmēt. Uz šo talantu skolu aicināti 7.-8. klašu skolēni. Bet tā kā robotu daudzums ir ierobežots, tad grupā plānoti ne vairāk kā 20 dalībnieki. 

18. janvārī Talantu skolu vadītāji iecerējuši interesantas tikšanās - Personības attīstības skolā viesosies stilists Andris Ruskulis, Multimediju skolā viesosies Kārlis Volkovs, kurš atklās dažus fotogrāfēšanas noslēpumus. Ģeogrāfiem Zita Andersone stāstīs par Jordāniju, bet  biologiem doktore Inese Čakstiņa stāstīs par embrioloģijas sasniegumiem un aktualitātēm onkoloģijas pētījumos. Ko darīs jaunie programmētāji? Nu protams, ka programmēs! 

Uz tikšanos 18. janvārī plkst. 15.00

 

 

Talantu skolas 12. oktobrī

Izvēlies vienu no piedāvātajām iespējām savu talantu slīpēšanā! Varbūt Tev interesē programmēšana, tad gaidām Tevi jauno programmētāju skolā. Bet iespējams, ka Tu labprātāk noklausītos Kristapa Lamstera pieredzes stāstu par polārpētniecību un piedalītos Jura Levica organizētajā ģeogrāfijas konkursā? Ja gribi praktizēt aktiermeistarību, tad pievienojies Multimediju skolai, bet, ja iepazīties ar mākslinieci Lindu Mūrnieci, kura studējusi Kanādā, pievienojies viņas vadītajām radošajām darbnīcām Personības attīstības skolā. Jaunie biologi šoreiz diskutēs par nopietnu un aktuālu tematu - atkarībām. Nāc, pievienojies un uzzini ko jaunu!

Talantu skolu atklāšanas pasākums

Ar atklāšanas pasākumu , kurā pulcējušies 132 dalībnieki no 10 Saldus novada skolām, atklāta Talantu skolu jaunā sezona!

Šie zinātkārie jaunieši visa gada garumā, vienu piektdienas vakaru mēnesī veltīs tam, lai apgūtu papildu zināšanas, prasmes un trenētu kādas iemaņas kādā no 6 Talantu skolām.

Sadarbībā ar ar skolu vadītājiem, dažādu nozaru profesionāļiem, Saldus novada pašvaldību un Druvas vidusskolu šis pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju, kuru jaunieši ar prieku izmanto un iesaka arī citiem.

Lai aktīva un zināšanām bagāta Jaunā sezona!!!

Skatīt vairāk

TALANTU SKOLAS 2018./2019.

Vai TU jau esi izvēlējies savu Talantu skolu?

Gūsti papildu zināšanas, interesantu pieredzi un satiec savas jomas speciālistus dažādās nodarbībās visa mācību gada garumā!

Skatīt vairāk

Talantu skolas 8.decembrī

Ieplānosim laiku jaunām idejām un radošiem piedzīvojumiem! Aicinām uz Talantu skolu nodarbību 8.decembrī plkst.15.00 - 18.00. 

Skatīt vairāk

Sākas Talantu skolu jaunā sezona!

Piektdien, 22.septembrī, plkst.15.00  Druvā pulcēsies skolēni no visām Saldus novada skolām, lai atklātu Talantu skolu septīto sezonu! Pieteikšanās - līdz 20.septembrim pie klašu audzinātājiem!

Skatīt vairāk

Svinēsim pavasari Talantu skolās!

Piektajā pavasara dienā - piektdien, 24.martā, plkst.15.00 aicinām atkal visus zinātkāros un talantīgos skolēnus no visa Saldus novada pulcēties kopā Druvā sešās interesantās nodarbībās!

Skatīt vairāk

Talantu skolas februārī

Piektdien, 17.februārī plkst.15.00 gaidām atkal visus aktīvos un zinātkāros uz nodarbībām sešās Talantu skolās!

Būs gan interesanti, gan vērtīgi!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt