Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Sasniegumi sportā

Mūsu skolas skolēniem godalgotas vietas Saldus novada skolu sacensībās futbolā, florbolā, krosā!

Skatīt vairāk

Žanete saņem stipendiju "Medusmaize"

Elza Burve jau no 2013. gada un Žanete Kiseļeva šogad studijām Latvijas augstskolās saņem Saldus novada pašvaldības stipendiju „Medusmaize”  par augstiem sasniegumiem mācībās un aktivitāti sabiedriskajā darbā.

Prieks, ka Elzas un Žanetes labais darbs ir novērtēts!

Skatīt vairāk

Latvijas skolu jaunatnes skatuves runas konkursa laureāts- Pauls Anšics

Sestdien, 17. maijā, Valsts izglītības satura centrs labākos no labākajiem skatuves runas konkursa dalībniekiem sveica O. Vācieša muzejā. Pasākuma noskaņu bagātināja komponista Mārtiņa Brauna mūzika un konkursa uzvarētāju uzstāšanās.

Skatīt vairāk

Beātei Balandīnai 3. pakāpe Latvijas 38. skolēnu zinātniskajā konferencē

Latvijas 38. zinātniskajā konferencē Beāte Balandīna ieguva 3. pakāpi, aizstāvot savu zinātniski pētniecisko darbu "Ētisko vērtību popularizēšana, izmantojot E.Virzas „Straumēnus” un radošo vizualizāciju" (skolotāja Laine Liepa).

Skatīt vairāk

Sasniegumi sportā

Mūsējiem godalgotas vietas florbolā, krosā, futbolā, basketbolā, volejbolā, vieglatlētikā

Skatīt vairāk

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkursa rezultāti

Paulam Anšicam 1. pakāpe Kurzemes skatuves runas konkursā!

Skatīt vairāk

Sākumskolēnu sasniegumi

Sākumskolas skolēni veiksmīgi aizstāvēja savus darbus novada pētniecisko darbu lasījumos,

ieguva godalgotas vietas kombinētajā starpnovadu olimpiādē Skrundā

un kristīgās mācības olimpiādē.

Skatīt vairāk

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē 3. vieta M. Kaļišukam (sk. L. Beļkeviča),

piedalījās E. Vimbsons, B. Dīriņa, L. Hmeļņicka.

Skatīt vairāk

Sasniegumi mājturības un tehnoloģiju olimpiādēs

Kurzemes reģiona mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē 1. vieta Kārlim Ķuzim (sk. A. Ozolnieks),

Kurzemes reģiona mājturības un tehnoloģiju I olimpiādē 2. vieta Elīnai Hremenkinai, Karīnai Skurulei (sk. Z. Sileviča)

Skatīt vairāk

Izcili sasniegumi latviešu valodas un literatūras 40. valsts olimpiādē

Atbildīgs, mērķtiecīgs papildu darbs vainagojies panākumiem- Laurai Andersonei 2. pakāpe, Žanetei Kiseļevai 3. pakāpe! Sveicam meitenes un viņu skolotāju Sandru Burvi!

Skatīt vairāk

ZPD konferencē Liepājā

Sestdien, 22.martā, Liepājas Universitātē notika Kurzemes reģiona vidusskolu zinātniski pētniecisko darbu konference, kurā Druvas vidusskolu ar ļoti labiem pētījumu priekšlasījumiem pārstāvēja 8 skolēni no mūsu 11.klasēm.

Skatīt vairāk

Starpnovadu informātikas olimpiāde Druvā

Piektdien, 14.martā, Druvas vidusskolā notika Saldus, Brocēnu un Skrundas novadu informātikas olimpiāde 5.-7.kl. skolēniem.

Skatīt vairāk

Sasniegumi krievu valodas olimpiādē

1. vieta A. Šerstņovai (sk. E. Rožkova), piedalījās T. Opelts, R. Pučka (sk. S. Krūtaine).

Skatīt vairāk

Atzinība ES jauno tulkotāju konkursā

2013. gada novembrī R. Kuģis, V. Vecpuisis, R. Upenieks, L. Ušerovska, R. Borisēvičs piedalījās Eiropas Savienības organizētajā jauno tulkotāju konkursā „Juvenes Translatores”.

Par ļoti labi veiktu tulkojumu īpašu atzinību saņēma R. Kuģis un V. Vecpuisis (sk. A. Dukāne).

Skatīt vairāk

Vokālais konkurss "Balsis"

 

2. pakāpe L. Hmeļņickai, A. Balandīnai, D.  Stepēnai, S. Rudakai, E. Hremenkinai, P. Demiterei

(sk. S. Snipke).

Skatīt vairāk

Rezultāti starpnovadu matemātikas olimpiādē

2. vieta P. Demiterei (sk. R. Gulbe), V. Pūnem (sk. I. Otto),

3. vieta E. Ozolai, (sk. A. Jankovska), R. Ceimeram (sk. R. Markevica), A. Baltiņam (I. Zālīte),  

atzinība L. Šilkei, E. Tapiņam (sk. R. Gulbe).

 Piedalījās S. Pavlova, M. Kaļišuks, J. Šeibaka, R. Prūsaks, E. Špade, B. Dīriņa, K. Ziņģe, G. Pelcs

Skatīt vairāk

Rezultāti starpnovadu ķīmijas olimpiādē

Ievērojami sasniegumi starpnovadu ķīmijas olimpiādē: 

2. vieta E. Stepiņai, J. Laubergam, N. Krišjānim,

atzinība K. Svilānei, P. Anšicam, K. Ķuzim, K. Krauzem, 

piedalījās A. Broders, S. Roze (sk. I. Zīrupa).

Skatīt vairāk

Rezultāti starpnovadu angļu valodas olimpiādē

Starpnovadu angļu valodas olimpiādes rezultāti rada gandarījumu!

  1. vieta A. Saračinskai, V. Vecpuisim (sk. A. Dukāne).
  2. vieta P. Anšicam (sk. L. Beļkeviča), R. Kuģim (sk. A. Dukāne).

Atzinība L. Hremenkinam (sk. A. Dukāne).

Piedalījās R. Upenieks, K. Puiga, M. Landmanis, P. Āboliņš, S. Ančevska, V. Ušerovskis, N. Sproģis, K. Konrāds, M. Zunde

Skatīt vairāk

Konkursā iegūta balva

       12.D klases skolniece Žanete Kiseļeva ieguvusi godalgu Latviešu valodas aģentūras organizētajā radošo darbu konkursā „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā”. Apsveicam Žaneti un skolotāju Sandru Burvi!

 

Skatīt vairāk

Rezultāti starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē

No vizuālās mākslas olimpiādes skolēni atgriežas ar 6 godalgotām vietām!

1. vieta- S. Plācei, L. Jēkabsonei (sk. D. Lāva)

2. vieta - E. Ozolai, M. Demiterei, E. Novadai (sk. D. Lāva), A. Baltiņam (sk I. Otto)

Piedalījās P. Demitere

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt