Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

"Puzurs" dejo Ventspilī

JDK "Puzurs" 18. martā kopā ar VPDK un TDK "Strautuguns", "Pūpolīti", "Vējiem"un Druvas senioru deju kolektīvu koncertā "Zeme zeļ, zeme plaukst" T/N Jūras vārti izdejoja gaidāmo deju svētku repertuāru.

 

JDK "Puzurs" dejo Kuldīgā

25.februārī JDK "Puzurs" piedalījās koncertā "Visi ceļi ved uz Kuldīgu". Deja, ceļš un kopā būšana ballītē ar jūrnieku un pirātu tematiku dod enerģiju un mērķtiecīgu garu. Kolektīvs jau gatavojas nākamajam koncertam Ventspilī!

Koncerta video fragmentus var redzēt Kuldīgas kultūras centra lapā.

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Ogrē

Šī gada sezona JDK "Puzurs"paiet daudzos koncertos. Lepojamies, ka 11.februārī kolektīvam bija iespēja dejot Ogres kultūras namā koncertā "Mēs ciemiņus gaidīdami" kopā ar TDA Ogre, JDK Ūsiņš, TDK Dzīpars, TDA Jandāls, DA Pērle un VPDK Raksti. 

Koncerta video var noskatīties:

https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1Jwr_qp3ZG9ULEAacc4d4Ctgs-PyrI5wMzAPnAy-vJUlmr20V9uwgVpAA&v=WptOoKVoMMI&feature=youtu.be

 

 

Klasikas nodarbības pie Uvas Eglītes

4. februārī mūsu skolas absolvente un Latvijas mūzikas akadēmijas studente Uva Eglīte novadīja klasikas nodarbības JDK "Puzurs" un palīdzēja skates deju precizēšanā.

Lepojamies par saviem absolventiem un novērtējam viņu devumu sava kolektīva izaugsmē!

Druvas vidusskolas dejotāji sadanco ar draugiem

10.februārī Druvas kultūras namā koncertā "Noķer mani" tikās trīs mūsu skolas deju kolektīvi- "Mazā Puzura" 2.-3.klases un 4.-5.klases grupa, JDK "Puzura"studija- un TDA "Līgo"bērnu studijas 5.-6. klases un 7.-9.klases grupa, TDA "Kursas" studijas un Aizupes pamatskolas 5.-6.klases deju kolektīvs "Stariņi", skolas improvizācijas teātra 6.klases komanda.

Paldies vecākiem, skatītājiem un Lutriņu ev.lut.draudzei par saziedotajiem līdzekļiem tautastērpu iegādē!

Āra foto autors Lauris Rinmanis

Skatīt vairāk

Koncerts Druvas kultūras namā

Esat mīļi gaidīti koncertā "Noķer mani!"! Šodien, 10.februārī, Druvas kultūras namā plkst.18.30

Mirkļi no koncerta Brocēnos

Koncerts "Ozolam raibi cimdi, Liepai balta villainīte" bija kā gaidāmo deju svētku ieskaņas koncerts. Jauniešu prieks un mīlestība pret deju bija jaušama ne tikai koncertā, bet arī ballītē.

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Rīgā

JDK "Puzurs" 21.janvārī dejoja koncertā "Riti, riti ritēdams" Rīgā. Dejotājus īpaši priecēja iespēja dejot jaunos tērpos. Paldies skolai un "Norplast"par atbalstu tērpu iegādē!

Skatīt vairāk

JDK "Puzurs" draugu koncerts

28.janvārī plkst.17.30 Brocēnu kultūras namā JDK "Puzura" un draugu kolektīvu koncerts 

"Ozolam raibi cimdi,

Liepai balta villainīte". 

Skatīt vairāk

JDK "Puzurs" studija- Ziemas sadancī

26.janvārī plkst 18.00 Saldus BJC zālē Saldus novada deju kolektīvu koncerts "Ziemas sadancis"

Esat mīļi gaidīti koncertā!

Dejotāju svētku ballītes

Dejot kolektīvā nozīmē ne tikai vairākas reizes nedēļā intensīvi dejot, bet arī būt kopā brīžos, kas sniedz prieku, jautrību, dāvā kopības sajūtu, jo blakus ir cilvēki, kas saprot no pusvārda.

JDK "Puzurs" svētdien, 19.decembrī, garas treniņu dienas noslēgumā vēl vairākas stundas spēlēja spēles, dejoja, minēja viktorīnas un tumsā uzvarēja sniega kaujās uz skolas kalniņa.

Savukārt JDK "Puzurs" studija pirmdien baudīja ziemas priekus!

Svētku sajūta rodas tikai tad, ja paši to vēlas un rada!

Horeogrāfes Baibas Ķesteres nodarbība "Puzuram"

18.decembrī Druvas vidusskolā JDK "Puzurs" apguva koncertprogrammas "Balts" deju "Darbā meitu nolūkoju" kopā ar dejas autori Baibu Ķesteri.

Tā bija vērtīga iespēja- precizēt dejas horeogrāfiju autores vadībā!

"Puzurs"- "Ziemassvētku kausā 2022"

10.decembrī JDK "Puzurs" piedalījās gadskārtējā Īslīces konkursā "Ziemassvētku kauss 2022", kur 13 deju kolektīvi sacentās divās kategorijās- dejā un atraktīvās sporta spēlēs. Šādi pasākumi dod enerģiju un gribasspēku realizēt savus mērķus!

Prieks par lielisko dejojumu, kā arī precizitāti un veiklību sporta spēlēs!

"Puzurs" dejo "Mazajā Eiropiādē"

JDK "Puzurs" 26.novembrī piedalījās koncertā "Mazā Eiropiāde" Rīgas kultūras pilī "Ziemeļblāzma", lai vasarā pārstāvētu Latviju Eiropiādē Gotā, kur satiksies daudzu Eiropas valstu deju kolektīvi un kapellas.

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz koncertu

JDK "Puzurs" studija un "Mazais Puzurs" aicina uz tautas deju sadraudzības koncertu "Margosim caur un pār" sestdien, 26.novembrī, plkst.18.00 Druvas kultūras centrā.

Sveicam Latviju 104.dzimšanas dienā!

JDK "Puzurs"un studija 18. novembrī kopā ar Saldus novada deju kolektīviem Brocēnu kultūras centrā sveic Latviju dzimšanas dienā!

Horeogrāfs Reinis Rešetins Druvas vidusskolā

JDK "Puzurs", gatavojoties XVII Vispārējiem latviešu Deju svētkiem, apgūst 6 koncerta "Mūžīgais dzinējs" dejas un divas koncerta "Balts" dejas.

6.novembrī  pie kolektīva viesojās deju koncerta "Balts" mākslinieciskās koncepcijas līdzautors Reinis Rešetins un iestudēja savu deju "To pie rokas dancināju". Šī nodarbība "Puzura"dejotājos raisīja satraukumu, prieku un gandarījumu par doto iespēju- apgūt deju pie autora!

Tas bija aizraujoši un ļoti, ļoti vērtīgi!

 

Skatīt vairāk

"Puzurs" dejo Brocēnos

JDK "Puzurs" 5. novembrī plkst.17.00 izdejos koncertu "Labs ar labu saderēja" Brocēnu kultūras namā kopā ar daudziem Latvijas deju kolektīviem.

Esat laipni aicināti!

Koncerts Brocēnu kultūras namā

JDK "Puzurs"studija kopā ar citiem Saldus, Tukuma novadu deju kolektīviem aicina visus uz koncertu 4.novembrī plkst.17.00

Projekts "Deju virpulī"

Druvas vidusskolas JDK "Puzurs" 17.-18. septembrī realizēja projektu "Deju virpulī", kurā divas dienas notika dažādas ar deju saistītas nodarbības pie uzaicinātiem viespedagogiem- Kaspara Brauna, Uvas Eglītes, Santas Lubānes, Kristīnes Bērziņas. Projektu noslēdza koncerts kopā ar JDK "Puzurs" studiju un draugiem no Liepājas- TDA "Vaduguns".

Projektu izstrādāja un realizēja  Aleksa  Ziņģe. Tā tapšanā palīdzēja  Kate Vīndedze.

Projekts īstenots projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, ko rīko Saldus BJC, finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība.

Tā bija lieliska pieredze visiem dejotājiem!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt