Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Mācību uzņēmums

Profesija - horeogrāfs, deju kolektīva vadītājs, pasākumu organizātors. Druvas vidusskolas bērni, kuriem interesē mūzika un  deja, piedalījās pasākumā Saldus Bērnu un jauniešu centrā, kā arī Saldus Mūzikas un mākslas skolā 2.novembrī, kurā tikās ar deju pedagogu, horeogrāfu, deju ansambļa Daiļrade solistu Kasparu Braunu un mūzikas akadēmijas studenti Lieni Belovu. 

Pasākums notika projekta Nr. 8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk

Ražojam Latvijā

1.novembrī Druvas vidusskolas 4.klases devās uz Liepājas teātri, kur tikās ar teātra dekorātori Andu Vīksnu un uz Sieksātes Piena muzeju.

Skatīt vairāk

Vadi savu karjeru pats

Karjeras nedēļas ietvaros 11.oktobrī Liepājas 5. vidusskolā notika paneļdiskusija "Vadi savu karjeru pats". Pasākumā piedalījās pasākumu organizatore un aģentūras "Bordo" īpašniece  Sindija Vilde un uzņēmējs, valodu un tulkošanas aģentūras "Valodu vēstniecība" īpašnieks "Desol Training" vadītājs Andris Lanka. Diskusijas laikā abi profesionāļi atklāja, kā izvēlējušies savu karjeru, kā pilnveidojuši savas prasmes, lai veidotu veiksmīgu karjeru un sasniegtu savus mērķus. Pasākumā piedalījās Druvas vidusskolas 11.klases interesenti. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk

Uzzini.Izzini.Izpēti

Ko dara ķīmiķis?  Kas jāprot fiziķim? Uz šiem  jautājumiem  bērni  atbildes guva tiekoties ASPIRED interactives darbiniekiem. 

Skatīt vairāk

JA Latvija skolēnu mācību uzņēmumi

Druvas vidusskola ir noslēgusi sadarbības līgumu ar 'JA Latvija", kā rezultātā bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja  mācību procesā veidot skolēnu mācību uzņēmumus.

Skatīt vairāk

Karjeras atbalsta pasākumu plāns 2018./2019 Druvas vidusskolā

Karjeras izglītība skolā notiek ar Eiropas Savienības projekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" atbalstu. Projekta ietvaros tiek finansēti pasākumi, kuri saistīti ar darba pasaules iepazīšanu, karjeras lēmumu pieņemšanu, pašnovērtējuma veikšanu. Karjeras pasākumu plānu skatīt pielikumā. (Plāns tiek papildināts.)

Skatīt vairāk

Zinātnieku nakts

Arī šogad mūsu skolas bērni devās uz Rīgu, lai piedalītos  " Zinātnieku nakts" rīkotajos pasākumos.  Izzināt dažādas mācību iestādes, profesijas, pašiem aktīvi iesaistīties mikroshēmu lodēšanā RTU mašīnbūves fakultātē, izgatavot un pārbaudīt darbībā katapultas, blombēt zobu, izzināt dronu darbības principus, izzināt elektrības iegūšanas atīstības ceļu un daudzas citas interesantas lietas bērni uzzināja un izmēģināja šogas zinātnieku naktī.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt