Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

"Cits Bazārs" Rīgā, TIC "Domina".

7.decembra agrā rītā, četri Druvas vidusskolas mācību uzņēmumi " Amelia`s Art deco" , 'ME WOOD", "DL saldumi" un " Argunance" devās uz Latvijas mēroga JA Latvija rīkoto pasākumu "Cits Bazārs", kurš notika tirdzniecības centrā "Domina". Uzņēmumiem bija jāiekārto savi stendi, jāsagatavo reklāmas materiāli un jāpārdod saražotais produkts tirdziņa apmeklētājiem, kā arī jāprezentē firma un produkts kompetentai žūrijai.
 

Skatīt vairāk

Karjeras izglītības programma

Druvas vidusskolas karjeras izglītības programma 2019./2020.mācību gadam.

Skatīt vairāk

Uzdrīksties uzvarēt!

Jau otro gadu Druvas vidusskola ir Junior Achievement Latvia dalībskola un skolēniem ir dota iespēja dibināt savus #smu jeb Skolēnu mācību uzņēmumus. Lai iedvesmotos no labākajiem, jaunieši apmeklēja konferenci #UzdrīkstiesUzvarēt Ķīpsalas hallē, kur vienuviet pulcējās gan enerģiski uzņēmēji, gan SMU vadītāji, gan plaša izklaides programma.

Skatīt vairāk

Dzīves spēles

Vērtīgs karjeras atbalsta pasākums 7.-9.klasēm- biedrības FUNA vadītas "Dzīves spēles"
Jaunieši izspēlēja spēles par tēmām "Karjera" un "Līderis"

Skatīt vairāk

Uzdrīksties uzvarēt

JALatvia iedvesmas konference "Uzdrīksties uzvarēt", kura šgad notika 31.10 Rīgā, izstāžu centrā "Ķīpsala", pulcēja 5000 aktīvus jauniešus no visas Latvijas. No Druvas vidusskolas uz konferenci devās 10.klašu audzēkņi un jaunieši, kuri veido skolēnu mācību uzņēmumus. 

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"ietvaros.

Skatīt vairāk

Jauno uzņēmēju skola 2019

19.septembrī Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros devās uz Kuldīgu ar semināru  “Jauno uzņēmēju skola 2019”. Druvas vidusskolu seminārā pārstāvēja Arta Romane, Ance Grinberga, Gunita Maija Gēliņa, Liāna Vitkovska un Diāna Buivida.

Skatīt vairāk

3.klases viesojas "Pure Chocolate".

Tuvojoties mācību gada izskaņai, 3.klases devā uz izzinošu ekskursiju uzņēmumā "Pure Chocolate". Bērni iepazinās ar uzņēmuma darba vidi, uzzināja, kā iegūst šokolādi, kā tiek ražotas šokolādes trifeles, kādi profesionāļi strādā uzņēmumā. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"ietvaros.

Skatīt vairāk

SKILLS LATVIJA

9.maijā Druvas vidusskolas 9.klašu audzēkņi, kopā ar citu Saldus novada skolu skolēniem, devās uz  jauno profesionāļu konkursu "SILLS LATVIJA", kurā iepazinās ar dažādu tehnikumu piedāvātajām mācību programmām. Bija iespējams vērot tehnikuma audzēkņu praktisku darbošanos, un uzzināt visu par mācību iespējām.  Viesojāmies arī TRIMMENS TRAKTORS uzņēmumā.

Skatīt vairāk

Karjera un finanšu pratība

Vecāko klašu skolēniem arvien biežāk nākas pieņemt izšķirošus lēmumus dažādās dzīves situācijās, tajā skaitā arī par finanšu lietām, tādēļ, ar mērķi stiprināt jauniešos izpratni par finanšu plānošanu un naudas lietām, SEB bankas komanda jau ceturto gadu apmeklē skolas ar finanšu pratības lekcijām. 6.martā Druvas vidusskolā viesojās  SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts. Ints pastāstīja par savu karjeras ceļu līdz SEB bankas  valdes locekļa amatam, kā arī iepazīstināja ar finanšu pratības pamatiem: patstāvīgas dzīves izmaksām, algu apmēru, nākotnes profesijām, tehnoloģiju sasniegumiem, to ietekmi uz darba tirgu nākotnē un citiem svarīgiem finanšu jautājumiem.

 

Skatīt vairāk

Ēnu dienas 2019

"Ēnu diena " ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošas profesijas pārstāvju darba ikdienu. Arī Druvas vidusskolas jaunieši 13.februārī devās "Ēnot" gan  Saldū, Saldus novadā,  Liepājā, Jelgavā un Rīgā. Valsts prezidenta  ikdienu vēroja Kristiāna, Saeimas deputātu un Saeimas priekšsēdētāja amata pienākumus vēroja Edijs, futbola federācijas prezidenta ikdienu vēroja Eduards. Tika ēnoti visdažādāko profesiju pārstāvji: zinātnieki, mediķi, mūzikas producenti, aktieri, mehāniķi, pārtikas tehnologi, frizieri u.c.. Kā atzīst paši jaunieši, Ēnu diena ir ļoti vērtīga pieredze, jo klātienē var uzzināt, ko dara konkrētās profesijas pārstāvis, kāda izskatās darba vieta, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas profesionālim.

Pasākums notiek projekta  Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. 

Skatīt vairāk

Sabiedriskās attiecības un lietišķā etiķete

12.janvārī skolā viesojās LLU pasniedzēja, bijusī Jelgavas domes sabiedrisko attiecību speciāliste, lietišķās etiķetes darbnīcu vadītāja Baiba Pusīnska.  Ar sabiedrisko attiecību speciālista   darba specifiku, pienākumiem, prasmēm, izglītību, lietišķās etiķetes pamatiem iepazīstināja  11. un 12.klašu jauniešus.  Īpašu interesi jauniešos izraisīja lietišķās etiķete - kā uzrunāt augstākstāvošās amatpersonas, galda kultūra, ģērbšanās lietišķā etiķete, uzņēmuma, iestādes, personīgais tēls, tā veidošana. Pasākums notika  projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

 

Skatīt vairāk

Karjeras diena

16.janvārī notiks Saldus novada rīkotās Karjeras dienas "Skats nākotnē".

Skatīt vairāk

Būvnieka un konditora profesija

Skolotāja Arita Zubāvičas pārsteidza savu 2.mi klasi ar ļoti interesantu karjeras stundu. Stundas tēma: profesijas. Šoreiz bija uzaicināti viesos profesionāļi: būvnieks K.Mālnieks un konditore Inita Peholte . Kā   būvnieka un konditota ikdienas darbā tiek izmantotas  skolā iegūtās matemātikas, valodu, sporta, rakstīšanas un citas iemaņas, par to  stāstīja profesionāļi. 

Skatīt vairāk

Iepazīsim elektronikas un elektrotehnikas pasauli

30.oktobrī  1.līdz 4.klases skolēni piedalījās izzinošās, praktiskās AlfaRobotu nodarbībās. Kā savienot bateriju ar spuldzīti, kā tas darbojas, kur to sastopam dabā, kādas profesijas pārstāvji nodarbojas ar elektroniku - bērni varēja noskaidrot un praktiski darbojoties uzzināt nodarbībā.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"ietvaros.

Skatīt vairāk

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļas ietvaros, kura šogad norisinājās no 14.-18.oktobrim, skolā notika dažādas aktivitātes. 7.-9.klašu skolēni apmeklēja Saldus un Brocēnu novada uzņēmumus  un pašvaldības iestādes. Pasākums notiek projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs". 

Skatīt vairāk

Mācību bišu dravā "Strops".

20.maijā pirmās klases skolāni, skolotājas Zentas Silavičas vadībā,  devās uz mācību bišu dravu "Strops". "Man patika, ka bite staigāja man pa roku, un es uzzināju, ka visām bitēm nav dzeloņu"- Vanesas atziņas pēc ekskursijas. "Es uzzināju kas ir dūmeklis, ka tas apdullina bites" ir uzzinājusi Žanete. Bērni ieģērbās biškopju darba apģērbā, izstaigāja un izzināja dravu, uzzināja par bišu dzīvi un dravnieka darbu.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. 

Skatīt vairāk

6.re Ādažu Čipšos

25.aprīlī 6.re klase viesojās Ādažu Čipšos. Jauniešiem bija iespēja apmeklēt lielāko kartupeļu noliktavu Baltijā, virtuāli apskatīt ražošanas iekārtas un ražošanas procesu, piedalīties viktorīnā un pašiem izgatavot savu iecienītāko garšu čipšus. Patiešām garšīka kompānija!

Skatīt vairāk

6.re Ādažu Čipšos

25.aprīlī 6.re klase viesojās Ādažu Čipšos. Jauniešiem bija iespēja apmeklēt lielāko kartupeļu noliktavu Baltijā, virtuāli apskatīt ražošanas iekārtas un ražošanas procesu, piedalīties viktorīnā un pašiem izgatavot savu iecienītāko garšu čipšus. Patiešām garšīka kompānija!

Skatīt vairāk

Strādājam Latvijā

24.aprīlī 7.klases jaunieši devās uz maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanas uzņēmumu sia "Lāči", kurā iepazinās ar darba vidi, ražošanas procesu, uzzināja par profesijām, kuras nepieciešamas ražošanas uzņēmumā, kā arī paši iemēģināja roku mīklas mīcīšanā.

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk

Artis Daugins iedvesmo

7.maijā skolā viesojās konstruktors, mākslinieks, uzņēmuma  "Blue Shock Race" īpašnieks  Artis Daugins.  Par   savu uzņēmēja pieredzi, darba ikdienu, vērtībām  ar 8. līdz 12.klases jauniešiem runāja  Artis. "Tev ir jāatbild tikai uz diviem jautājumiem: 1. Ko es esmu gatavs izdarīt, lai rītdiena būtu labāka: 2. Kādu cenu esmu gatavs maksāt, lai sasniegtu savu mērķi." 

Pasākums notiek projekta Nr. 8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt