Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Šķirstam Saldus vēstures lappuses

15. aprīļa nodarbību aizvadījām Saldū. Pirmajā daļā viesojāmies pie M. Bergmaņa Saldus radio, kur Mārtiņš mums stāstīja par savām radošajām aktivitātēm un ceļu uz tām. Otrajā daļā ekskursiju vadītāja Līga Šaule mums aktualizēja Saldus senās vēstures lappuses.

Skatīt vairāk

Izzinām savi

11. marta nodarbībā Sava Stila Skolā viesojās psiholoģe, psihoterapeite Kristīne Maka. Šī bija interesanta nodarbība, kas lika padomāt par sevi, savām izjūtām, vēlmēm un meklēt resursus sevī sava mērķa sasniegšanai. 

Skatīt vairāk

Andra Ruskuļa Stila skola

19. februāra nodarbībā talantu skolā pie mums viesojās stilists Andris Ruskulis. Bija iespēja izsekot Andra profesionālajām gaitām, kā arī uzzināt par vizāžista darba ikdienas niansēm, sezonas aktualitātēm. Nodarbības otrajā daļā veidojām stilu, frizūras un „meikapu” darba grupās. Bija iespēja padarīto iemūžināt foto sesijā un uzklausīt stilista domas par paveikto. Tas bija aizraujoši, interesanti un galvenais – noderīgi!

Skatīt vairāk

Apgūstam grafiku un kaligrāfiju

22. janvāra nodarbībā SSS viesojās māksliniece Ieva Murāne-Grantiņa. Veidojām grafikas ilustrācijas un mācījāmies kaligrāfijas pamatus.

Skatīt vairāk

Veidojam ziedu kompozīcijas

4. decembrī pie mums viesojās floriste un uzņēmēja Agnese Granta. Viņa rādīja savu veidoto kompozīciju daudzveidību, atklāja dažādus profesionālus trikus Adventes vainagu un kompozīciju veidošanā, kā arī dāvanu noformēšanā. Praktiskajā daļā meitenes veidoja nelielu Ziemassvētku kompozīciju un vingrinājās dāvanu saiņošanā, dāvanu kastīšu noformēšanā. Laiks paskrēja nemanāmi – tā bija ļoti vērtīga un noderīga pieredze ! 

Skatīt vairāk

Ieskats tekstilmākslā

Novembra nodarbībā SSS viesojās pie tekstilmākslinieces Baibas Rīteres viņas darbnīcā. Nodarbībā māksliniece stāstīja gan par mākslas darbu tapšanas ceļu, ideju veidošanos, gan piedzīvotajiem panākumiem. Bija iespēja aplūkot darbu oriģinālus, izvērtējot to smalkumu un ieguldītā darba apjomu. Praktiskajā daļā mācījāmies aust rāmīšos un izgatavojām mazus suvenīriņus līdzņemšanai.

Skatīt vairāk

Tikšanās ar māksliniecēm Ditu un Elzu Annu Zagorskām

16.oktobra Sava stila skolā mākslinieces Dita un Elza Anna Zagorskas stāstīja kā kļuvušas par māksliniecēm. Stāstīja un rādīja daudzveidīgos mākslas darbus.

Skatīt vairāk

Jaunā stila skolas sezona ir atklāta

Jauno sezonu sākot Sava stilaskolā viesojās Liepājas teātra aktrise Ilze Jura, kas deva daudz un dažādus fantastiskus padomus, kā apgūt vingrinājumus - balss, ķermeņa un pašsajūtas uzlabošanai.

Skatīt vairāk

Gatavojam podus

24. aprīļa nodarbībā visu par podiem stāstīja Andra Cvetkova. Māksliniece izrādīja savus veikumus. Beigās arī paši iemēģinājām roku podu radīšanā.

Skatīt vairāk

Mācāmies aizstāvēt sevi

27. marta nodarbībā Savā Stila skolā viesojās boksa treneris Ansis Pūce, kas iemācīja dažus pašaizsardzības paņēmienus un paskaidroja, ko nozīmē dzīvot veselīgi. Otrajā daļā "attīrijām" galvu no traucējošām domām.

Skatīt vairāk

Dziedam, improvizējam, debatējam

20. februāra nodarbībā Sava Stila skolā viesojās Liepājas teātra ārštata aktrise, radoša personība, debašu kluba vadītāja, dziesminiece Zanda Štrausa. Dziedājām, improvizējām, kā arī debatējām.

Skatīt vairāk

"Dzīve kā kino"

23. janvārī Sava stila skolā viesojās Brocēnu teātra režisore Zanda Stroganova, kas deva padomus teātra mākslā un aicināja formuēt savu sapni.

Skatīt vairāk

Ziemassvētkus gaidot

Piektdien, 12.decembrī, Sava stila skolā viesojās skolotājas Sandras Snipkes vadītā folkloras kopa, un jauniešu darbošanās visas trīs stundas bija veltīta Ziemassvētku tradīcijām.

Skatīt vairāk

Radošas izpausmes modes dizainā

Sava stila skolas nodarbība 21.novembrī bija veltīta tēmai, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu meiteni un puisi, kuri vēlas izskatīties un justies labi!

Skatīt vairāk

Izmantosim dabas spēku!

Piektdien , 17.oktobrī, uz Sava stila skolu Druvā bija pulcējušās 28 meitenes. Nodarbību par tēmu „Daba skaistumam, veselībai un labsajūtai” vadīja Ilga Ķuze.

Skatīt vairāk

Sava stila skola dzied "burdonā"

Ar jaunu sparu un interesantām nodarbībām 26.-27.septembrī jauno mācību gadu uzsāka sava stila skola.

Skatīt vairāk

Saldus no baznīcas torņa

25.aprīlī Sava stila skolas dalībnieki iepazina radošas izpausmes mūsu novada centrālajā pilsētā, vispirms vērojot Saldu no baznīcas torņa.

Skatīt vairāk

Sava stila skolā dzejo un komponē

Lai rosinātu jauniešus rakstīt dzeju un komponēt, piektdien, 28.martā, Druvas vidusskolā viesojās Saldus novadā ļoti pazīstami mākslinieki  - Ojārs Ulmanis un Zigurds Turss.

Skatīt vairāk

Andris Ērglis iedvesmo jauniešus

Piektdien, 22.februārī Sava stila skolā viesojās pazīstamais mūziķis Andris Ērglis un vadīja iedvesmojošu nodarbību.

Skatīt vairāk

Jaunais teātra režisors iedvesmo!

Piektdien, 22.novembrī, pie mums viesojās jaunais Nacionālā teātra režisors, "Spēlmaņu nakts 2013" laureāts Elmārs Seņkovs.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt