Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Sasniegumi vēstures olimpiādē

Vēstures valsts 30.olimpiādes novada kārtā 2.vieta Linardam Mickēvičam, 3.vieta Vairai Skrebelei, atzinība Edgaram Andersonam. Piedalījās Elizabete Romanovska. Luīze Stepena, Evelīna Milčonoka, Beatrise Bičkovska (skolotāja Kristiāna Cāzere).

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi reģionā "Lego Sumo"

Latvijas Robotikas čempionāta Zemgales posmā "Lego sumo" 1.vieta Gustavam Šmitam (skolotāja Dace Dumbare). Piedalījās Hugo Pūne, Valters Kubiškins, Diāna Bursevica, Elizabete Januze, Patrīcija Učaikina, Krišjānis Klagišs, Agate Beiere, Ēriks Bambāns, Artūrs Apšukrapsis, Artūrs Ūpis (skolotājas- Dace Dumbare, Inese Gustiņa)

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi finanšu pratības konkursā

JALatvia finanšu pratības konkursā "Biznesa pasaka" 1.vieta Elizabetei Eihmanei, Elīzai Lūsei, 2.vieta Evelīnai Zubavičai, Agatei Šmitei, 3.vieta Emīlam Gudēnam (skolotāja Liene Klagiša).

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi R.Blaumaņa konkursā

R.Blaumaņa literārās prēmijas 19.konkursā atzinība Urzulai Tukai, Paulai Vlasovai (skolotāja Inga Koreņika).

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi krievu valodas olimpiādē

Krievu valodas valsts 25.olimpiādē 3.vieta Violetai Verhun (skolotāja Viktorija Mieze), 3.vieta Ilvai Beserei (skolotāja Inese Čeporjuse)

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi angļu valodas olimpiādē

Angļu valodas valsts 53.olimpiādē 2.vieta Edgaram Andersonam, 3.vieta Maksim Videniekam, Rebekai Siņavskai (skolotāja Gunita Karole), 1.vieta Ansim Gustavam Andersonam, 2.vieta Mārcim Degutam, 3.vieta Everiatai Uzuliņai (skolotājai Antrai Dukānei). 3.vieta Kristapam Zavitskim, atzinība Melānijai Akopjanai (skolotāja Kristīne Turka)

Lepojamies ar panākumiem!

Sasniegumi "Lego Sumo"

Tehniskās jaunrades dienā "Lego Sumo"1.vieta Hugo Pūnem, Valteram Kubiškinam, Gustavam Šmitam, 2.vieta Valteram Gudzinskim, Kārlim Kleimanim (sk. Dace Dumbare, Inese Gustiņa). Konkursā aktīvi piedalījās Krists Lastenieks, Augusts Meijers, Lita Sovarde, Diāna Bursevica, Elizabete Januze, Patrīcija Učaikina, Krišjānis Klagišs, Agate Beiere.

Lepojamies ar panākumiem!

Dalība dizaina konkursā

Dizaina konkursā "Solve for tomorrow" savus darbus pieteica Jēkabs Jēkabsons, Atis Ķempelis, Gusts Polis, Aleksis Prūsaks, Elizabete Elīza Rulle, Inga Vilka, Rustams Ščerbakovs, Kristofers Ernests Švalbe, Keita Šmāla.

Atbalstām ceļā uz panākumiem!

Sasniegumi konkursā prezidenta runa

Konkursā ,,Prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai'' savu runu izstrādāja Madara Lāce, Laura Dēlande, Žake Žaklīna Vanesa, Karlīna Pūne, Elīza Bierande, Patrīcija Andersone, Kate Vīndedze, Ralfs Fišers, Sabīne Povilaite, Anna Šarlote Gūtmane, Lita Estere Rubule.

Atbalstām ceļā uz panākumiem!

Sasniegumi konkursā "Miera vēstis Latvijai"

Patriotiskās dziesmas konkursā "Miera vēstis Latvijai" 3.vieta Amandai Keitai Saulītei, piedalījās Megija mieze (skolotāja Sandra Burve).

Apsveicama ar panākumiem!

Sasniegumi R.Mūka konkursā

Robertam Mūkam veltītajā jaunrades radošo darbu konkursā “Laika joņos” 1.vieta Urzulai Tukai, specbalva Paulai Vlasovai (skolotāja Inga Koreņika), atzinība Laurai Štencelei, specbalva Laurai Dēlandei (skolotāja Sandra Burve). Konkursā piedalījās Katrīna Pūne, Vaira Skrebele, Gustavs Šmits, Violeta Verhun, Madara Zadovska, Emīlija Vikmane, Kate Vīndedze, Beatrise Bičkovska, Aleksa Ziņģe Laura Bitēna.

Apsveicam ar panākumiem radošajā jomā!

Mūsējie- valsts mēroga finālā JA Latvia

Lepojamies, ka mūsu skolas jaunieši- Artis Zabarovskis, Sabīne Zīverte (skolotāja Agita Skrebele) un Ēriks Bambāns, Jēkabs Klagišs, Kristers Balodis (skolotāja Liene Klagiša)- ar savu skolēnu mācību uzņēmumu ieguva iespēju piedalīties Junior Achievement Latvia valsts mēroga finālā Jauno Uzņēmēju dienās 2023, kas norisinājās Jūrmalā 30-31.maijam.

Apsveicam Arti ar iegūto individuālo balvu- iespēju piedalīties līderības nometnē Unlock!

Apsveicam ar panākumiem un novēlam turpināt iesākto uzņēmējdarbības ceļu!

Skatīt vairāk

"Mēs Lepojamies"

30.maijā Saldus mūzikas un mākslas skolā tika sveikti izglītojamie, pedagogi un speciālisti par godalgotām vietām starptautiska mēroga olimpiādēs, valsts mācību priekšmetu olimpiādēs un ar mācību procesu saistītos valsts mēroga konkursos.

Lepojamies, ka no mūsu skolas tika sveikti 26 skolēni un 19 skolotāji. Īpašs prieks, ka mūsu skolēni savu talantu un darbu apliecina tik dažādās jomās- gan starptautiska mēroga informātikas un matemātikas olimpiādēs, valsts mēroga ķīmijas un fizikas olimpiādēs, gan literārajā jaunradē, mūzikas un inženierzinību jomā. Kā arī valsts mērogā aizstāv savus mācību uzņēmumus un zinātniskās pētniecības darbus!

Patiess lepnums un prieks par panākumiem!

Skatīt vairāk

Sasniegumi vokālistu konkursā

 III Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas konkursā  „UZSTARO 2023” Lea Vikmanei 2.vieta, popgrupai 2.vieta (skolotāja Rita Ūpe)

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi pianistu konkursā

Latvijas vispārizglītojošo skolu pamatizglītības programmas ar augstākiem plānotajiem rezultātiem kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas priekšmetā MŪZIKA attālinātā pianistu konkursā/festivālā ‘’ILZES ARNES JUBILEJAS GADS” Rūjienas vidusskolā  1.pakāpe Ralfam Rudevicam (skolotāja Aija Ellere), Elīzai Sīlei (skolotāja Kristīne Osokina), Petrai Kraus (skolotāja Olita Mauerzaka).

Apsveicam ar panākumiem!

Sasniegumi valsts matemātikas olimpiādē

Edgars Andersons  73.matemātikas olimpiādes valsts kārtā ieguvis 3.pakāpes diplomu, Ansis Gustavs Andersons- 1.pakāpi! 

Lepojamies ar Edgaru un Ansi, viņu zināšanām, darbaspējām un neatlaidību ceļā uz izaugsmi!

Sasniegumi valsts zinātniskās pētniecības konferencē

Zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē piedalījās trīs mūsu skolas darbu autores- Rebeka Kiršteina, Alise Alute, Elizabete Apriķe.

Apsveicam Rebeku Kiršteinu ar iegūto 2. pakāpi (darba vadītāja Maija Pūne) un Elizabeti Apriķi ar iegūto 3.pakāpi (darba vadītāja Maija Pūne)

Lepojamies, ka mūsu skolā zinātniskā pētniecība ir viena no jomām, kur skolēni gūst augstus sasniegumus!

Sasniegumi Kurzemes zinātniskās pētniecības darbu konferencē

Kurzemes reģiona 14. zinātniskās pētniecības darbu konferencē 1.pakāpe Rebekai Kiršteinai (skolotāja  Maija Pūne), 2.pakāpe Alisei Alutei (skolotāja Antra Dukāne), 2.pakāpe Elizabetei Apriķei (skolotāja Maija Pūne).

Apsveicam ar panākumiem un novēlam veiksmi valsts zinātniskajā konferencē!

Edgaram Andersonam 2.pakāpe valsts fizikas olimpiādē!

Fizikas valsts 73.olimpiādes valsts kārtā iespēju piedalīties izcīnīja divi mūsu skolas audzēkņi- Ansis Gustavs Andersons un Edgars Andersons. 

Lepojamies ar puišu zināšanām un iegūtajiem rezultātiem- Edgaram 2.pakāpe, savukārt Ansim tikai 0,5 punkti pietrūka līdz atzinībai!

Paldies skolotājai Allai Bondarikai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sasniegumi "" Junior Achievement Latvia" konkursos

Konkursā «Mana vārdnīciņa» balvas saņem Hugo Pūne, Paula Bertrāne, Dārta Amēlija Vecmane, Anne Ehmane, Elza Priedīte

Konkursā «Biznesa pasakas» balvas saņem Karlīna Kronberga, Rūdolfs Ķempelis, Paula Pragulbicka, Diāna Bumbiere

Apsveicam ar panākumiem!

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt