Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Atklātās mūzikas ieskaites

Druvas vidusskolā decembris atnāk ar mūzikas un dziesmu skaņām, ko nes mūzikas programmas skolēnu atklātās ieskaites instrumentu spēlē un vokālā! Vairākus vakarus skolēni iepriecināja savus vecākus ar muzikāliem priekšnesumiem. 

Prieks par skolēnu sagatavotību un atbildību! Paldies visiem instrumenta spēles skolotājiem, īpaši mūzikas katedras vadītājai  Olitai Mauerzakai par pasākuma organizāciju!

Mājturības stundās- deju svētku rekvizīti

Paldies 7.-8.klases puišiem un skolotājam A.Ozolniekam par mājturības stundās pagatavotajiem grābekļiem, kas nepieciešami, gatavojoties  Latvijas skolu jaunatnes deju svētkiem dejā "Grābtin grābu siena pļavu"!

JDK "Puzurs"dejotāji

 

Balle- nozīmīgs 19.gs. Krievijas kultūras elements

Mācību stunda literatūrā, mūzikā, krievu valodā 11.klasē

SR-Izveidojot teatralizētu iestudējumu, izprast tā laika sabiedrības kultūras normu, dejas, dzejas  un mūzikas nozīmi savstarpējo attiecību veidošanā un komunikācijā.

Skatīt vairāk

Atklātā stunda 1.mi

Stundas mērķis: Iepazīstnāt ar dramatizāciju un pilnveidot klausīšanās prasmes.

Stundas uzdevumi:

1)iepazīties ar latviešu tautas pasaku „Vecīša cimdiņš”;

2)sakārtot pasakas attēlus atbilstoši pasakas saturam;

3)dramatizēt pasaku;

Tēma tika turpināta mājturības stundā, kurā tika šūts cimdiņš, izkrāsoti un pielīmēti pasakas varoņi.

 

Bērni bija sajūsmā par iespēju iejusties pasaku tēlos, brīvajos brīžos paši stāstīja pasaku, sadalīja lomas un izspēlēja sižetu.

Druvas vidusskolas skolotāju labās prakses piemēri

Druvas vidusskolā 15.martā pulcējās Saldus novada pedagogi.  Seminārā bija iespēja iepazīt  Druvas vidusskolas skolotāju labās prakses piemērus, gūt idejas, jaunas atziņas ceļā uz kompetenču pieejā balstītu mācību saturu.

 

Skatīt vairāk

Pieredzes apmaiņa Dobeles Valsts ģimnāzijā

11. decembrī Dobeles Valsts ģimnāzijā norisinājās pedagogu profesionālās pilnveides pasākums, kurā ar savu pieredzi kompetenču izglītības ieviešanā projekta “Skola 2020 – 2030” ietvaros iepazīstināja Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskolas skolotājas.

Par savu praktisko darbu mācību stundās stāstīja latviešu valodas un literatūras skolotājas Līga Kaļišuka, Inga Koreņika (māca arī sociālās zinības), Laine Liepa (direktora vietniece), Sandra Burve un angļu valodas skolotāja Liāra Beļkeviča.

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt