Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

Jauno uzņēmēju skola Saldus novada pašvaldībā

Janvāra Jauno uzņēmēju skolas nodarbība notika Saldū, kur par pasākumu organizatoru darbu stāstīja un praktiskus uzdevumus organizēja Saldus novada pašvaldības starptautisko un sabiedrisko attiecību speciāliste  Linda Medne. Kas jāzin organizējot pasākumus, kādi dokumenti jāsagatavo, kā jārēķina izmaksas, laukuma plānojums, kā piesaistīt māksliniekus, plānot mēģinājumus, skatuves buvniecība, labiekārtošanas un novākšanas darbu plānošana -   visu par pasākumu organizēšanu  jaunieši uzzināja  nodarbībā. Praktiskajā nodarbībā katrai grupai bija savs uzdevums: vieni plānoja pasākuma teritoriju, otri rēķināja izmaksas, citi domāja pasākuma programmu vai plānoja ielu trdzniecību. Savu veikumu jaunieši  prezentēja  ekspertei un kopā analizēja paveikto. 

Paldies Lindai Mednei par interesanto nodarbību!

Skatīt vairāk

Savs bizness jau skolas laikā

 

"Kad mācījos 5.klasē, populāri bija fingerbord jeb tā sauktie pirkstu skrituļdēļi. Nolēmu tos izveidot pats un pārdot internetā. Izdevās kaut ko arī pārdot", par saviem pirmajiem soļiem biznesā stāsta SIA"RocketGrip" vadītājs Reinis Nikuļcevs. "Āķis bija lūpā, un vidusskolas klasēs kopā ar klasesbiedru Akselu Zinguli tapa jau kaut kas nopietnāks - skolēnu mācību uzņēmums, kas ar savu produktu bija gatavs iekļūt hokeja industrijā. Izdevās." Šobrīd mācību uzņēmums ir pārtapis reālā SIA, kas nepilnu divu gadu laikā ir spējusi sasniegt ievērojamu izaugsmi. Uzņēmuma produkcija ir aizceļojusi jau uz 26 pasaules valstīm. Sapņot, uzdrīkstēties, darīt - jūs katrs to varat, interesentus iedrošināja Reinis.

Uzņēmēju skolā- praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībā

Jauno uzņēmēju skola atkal atgriezusies Talantu skolu piedāvājumā. To izvēlējušies apmeklēt daudz skolēnu gan no DV, gan citām Saldus novada skolām. Praktiskie pieredzes stāsti un uzdevumi noteikti sniedz vērtīgas atziņas topšo uzņēmēju nākotnei.

Skatīt vairāk

Saldus Maiznieks vadītājs R.Blumbergs viesojas skolā

22. novembrī, topošo uzņēmēju skolā viesojās SIA "Saldus Maiznieks" īpašnieks un vadītājs Raivo Blumbergs. Kas ir tirgus, Kā ieviest savu produktu tirgū,  uz šiem, un  citiem jautājumiem atbildes guva topošie uzņēmēji. Praktiskajā nodarbībā, kopā ar skolotājām Lieni Klagišu un Agitu Skrebeli, audzēkņi prezentēja savu izdomāto produktu "lifa runā", kā arī trennējās pārdošanas mākslā.

Metāls un romantika

11. marta nodarbība sākās ar viesošanos uzņēmumā SIA "Balex metal". Pēcāk devāmies uz romantiskāku vietu - uzņēmumu SIA "Saldus Zieds".

Skatīt vairāk

Mācāmies apsaimniekot namus

19. februāra nodarbība sākās ar SIA „Saldus namu pārvalde” apciemošanu, lai gūtu pirmo priekšstatu par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu Saldus pilsētā. Tur ar viņiem tikās valdes priekšsēdētājs Kristaps Osis. Atgriežoties skolā, skolotāja Ilze Kļava iesaistīja KJUS dalībniekus sarunā par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu lauku pagastos. 

Skatīt vairāk

Citāda TS nodarbība

22. janvāra nodarbība viesojāmies SIA „Saldus Zaļā aptieka”, kur tās vadītāja A.Ozoliņa pastāstīja visu par aptiekas darbību. Vēlāk viesojāmies J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, kur notika citāda nodarbība.

Skatīt vairāk

Nodarbojamies paši ar savu „mazo biznesu”

4. decembra nodarbības notika skolā. Pie mums viesojās SIA „AI.X” vadītāja A. Ozola, kura pastāstīja un parādīja visu par savu biznesu. Turpinājumā nodarbojāmies paši ar savu „mazo biznesu”- cepām un dekorējām piparkūkas, izgatavojām eņģelīšus no pērlītēm un gatavojām katrs savu dāvanas vai eglītes rotājumu.

Skatīt vairāk

KJUS iepazīst vietējos un ārzemju uzņēmumus

20. novembrī KJUS viesojās SIA JETS VACUUM, kur tā menedžeris Ervijs Rītiņš, iepazīstināja ar uzņēmuma darbu un produkcijas specifiku. Otrs uzņēmums, kurā viesojāmies bija SIA Saldus Ceļinieks. Tā darbinieks K.Siksna mūs iepazīstināja ar uzņēmuma galvenajām darbības sfērām. Pēc tam viesojāmies Brocēnu asfalta rūpnīcā, kur redzējām kā tas tiek ražots un kādi paraugi tiek pētīti laboratorijās.

Skatīt vairāk

Piekabē pa purvu

23. oktobra nodarbība jaunie uzņēmēji viesojās SIA "Pindstrup Latvia" Zirņu iecirknī, kur tās vadītājs E.Sebežs iepazīstināja ar uzņēmuma darbību. 

Skatīt vairāk

Jaunā talantu skolas sezona ir atklāta

Jaunais gads ir iesācies raženi. Jau pirmajā nodarbībā viesojāmies trīs dažādos uzņēmumos.

Skatīt vairāk

Viesošanās Saldus CSDD

24. aprīļa nodarbība bija pēdējā sājā mācību gadā. Jaunie uzņēmēji viesojās CSDD Saldus nodaļā, kur iepazinās ar CSDD darbu. 

Skatīt vairāk

Viesojamies SIA "Guno M"

27. marta nodarbībā jaunie uzņēmēji viesojas Gundara Muižnieka vadītajā veterinārajā klīnikā un grodu ražotnē kur guva daudz labas atziņas.

Skatīt vairāk

Ekskursija uz AS "Saldus mežrūpniecība"

20. februāra nodarbībā KJUS devās ekskursijā uz AS "Saldus mežrūpniecība", kas ir viens no lielākajiem mežu apsaimniekošanas un mežizstrādes uzņēmumiem Latvijā. Tur iepazina lielās ražotnes darbību un iemācijās atšķirt finierkluci no taras kluča.

Skatīt vairāk

Striķu ielas uzņēmumi

23. janvārī viesojāmies Striķu ielas uzņēmumos - no Lielās ielas līdz Rīgas ielai. Izmēģinājām radio diktora darbu. Kā arī iepazināmies ar pašnodarbinātas personas tiesībām un pienākumiem.

Skatīt vairāk

Piparkūku smarža SIA "Matss"

Piektdien, 12.decembrī, Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki viesojās SIA "Matss", lai iepazītu jaunā zīmola "Cannelle Bakery" produkciju.

Skatīt vairāk

Vēl viens jauns uzņēmums Saldū

21.novembrī Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki apmeklēja jaunāko uzņēmumu industriālajā parkā "SANDES" un iepazinās ar ugunsdzēsēju darbu.

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji mācās "domāt zaļi"!

17.oktobra nodarbībā Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki „domāja zaļi” un sāka saprast, ka atkritumu apsaimniekošana arī ir labs bizness!

Skatīt vairāk

Jaunie uzņēmēji izgaršo Latvijas medu un ābolus

Kurzemes jauno uzņēmēju skola arī šajā sezonā turpina iepazīt gan mūsu novada, gan kaimiņu novadu veiksmīgākos uzņēmumus un saimniecības.

Skatīt vairāk

Kas ir CEMEX?

CEMEX ir viens no lielākajiem cementa ražotājiem pasaulē. Jaunajā cementa rūpnīcā Brocēnos uzņēmums investējis vairāk nekā 310 miljonus eiro. Šo milzīgo ražotni 25. aprīlī devās iepazīt Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Salidojums 2024

Pašreiz salidojumam registrējušies - 372

Reģistrēties šeit.

Skatīt reģistrējušos cilvēkus

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Jadviga, Laura

Dzimšanas dienu svin:

Beāte Dubra, Jānis Ziediņš, Mārtiņš Ziediņš

Digna Gūtmane

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt