Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Prāta spēļu dalībnieki reklamē Druvas saldējumu

Piektdien, 24.oktobrī uz tradicionālajām PRĀTA SPĒLĒM Druvā pulcējās 118 skolēni no 14 skolām. Visi 4.kl. skolēni šoreiz draudzīgi sadalījās 11 komandās un piedalījās dažādos erudīcijas konkursos un sacensībās 11 stacijās.

Skatīt vairāk

LIELGĀJIENS "Esiet kā vīri!"

Lai apliecinātu Druvas vidusskolas pamatvērtības - sadarbību, izturību un kopā darbošanās prieku, 11.un 12.septembrī visi skolēni un skolotāji dosies LIELGĀJIENĀ, kura devīzi šoreiz esam aizņēmušies no latviešu strēlnieku pulkveža Jukuma Vācieša.

Skatīt vairāk

Velobrauciens pa Saldus novadu

Aicinām piedalīties sportiskā, patriotiskā un izglītojoši izklaidējošā pasākumā - 200 km velobraucienā pa Saldus novadu no 13.līdz 15.augustam!

Skatīt vairāk

Vasaras nometne "Veselīgs un kustīgs" aizvadīta sportiskā gaisotnē

Laikā no 7.līdz 11.jūlijām Druvas vidusskolā pulcējās 78 bērni, lai piedalītos SPORTA CENTRA DRUVA un Latvijas Mazpulku kopīgi rīkotajā vasaras nometnē.

Skatīt vairāk

Vasaras nometne "Veselīgs un kustīgs"

Aicinām uz diennakts nometni Druvas vidusskolā Saldus novada skolēnus un mazpulku dalībniekus, kas vienu nedēļu vēlas pavadīt aktīvā, veselīgā un interesantā vidē.

Skatīt vairāk

Par omulīgu noskaņojumu salidojumā

Brīdī, kad datu bāzē ir reģistrējušies 365 absolventi, kuri nolēmuši ierasties uz salidojumu, ir pienācis laiks informēt visus par dažām praktiskām lietām. 

Skatīt vairāk

DV25 balvas izcīņa lokālpatriorismā

Aicinām absolventus veidot klašu komandas un ierasties uz skolas salidojumu sestdien, 31.maijā, sakot jau no plkst. 16.00!!!

Skatīt vairāk

Gudrības diena "DV 25"

Lai rosinātu skolā iegūtās zināšanas pielietot praktiskās dzīves situācijās, skolotāji aicināja visus 1.-12.kl. skolēnus piedalīties GUDRĪBAS DIENĀ, kas šoreiz bija veltīta Druvas vidusskolas 25 gadu jubilejai.

Skatīt vairāk

Sporta diena -"DV - 25"

Pirmdien, 26.maijā plkst.13.30 skolas stadionā visi skolēni, skolotāji, skolēnu vecāki un visi interesenti aicināti pulcēties uz SPORTA DIENU, kas veltīta skolas 25 gadu jubilejai.

Skatīt vairāk

Svinēsim skolas jubileju!

Lai atcerētos, priecātos un sapņotu par MŪSU SKOLAS pagātni, tagadni un nākotni, aicinām visus skolotājus, skolēnus, skolas darbiniekus un bērnu vecākus iesaistīties projektā "Svinam kopā - DV - 25!"

Skatīt vairāk

Zaļās dienas "DV - 25"

Ar skolas apkārtnes uzpošanu un koku stādīšanu jaunajā parkā mēs atklājam skolas 25 gadu jubilejas projektu "Svinam kopā!", kurā aicināti iesaistīties visi 1.-12.kl. skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un skolēnu vecāki!

Skatīt vairāk

Kā stiprināt jauniešu uzņēmējspējas?

Divas dienas brīvlaikā Druvas vidusskolā pulcējās 62 jaunieši un 14 skolotāji no visām mūsu novada skolām, lai piedalītos seminārā "Jauniešu uzņēmējspēju un nodarbinātības veicināšana Saldus novadā."

Skatīt vairāk

Domā zaļi! Rīkojies! Esi aktīvs - iesaisties!

Druvas mazpulks sadarbībā ar Viduskurzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju (VAAO) atkal aicina

 „dzīvot zaļi” un nodot pārstrādei izlietoto iepakojumu!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt