Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Druvas vidusskolas vēstures istaba

Piekttdien, 15.novembrī, pēc Valsts svētku koncerta, skolā pulcējās skolotāji, lai kopā ar pagasta pārvaldes vadītāju Ausmu Liepu atklātu Druvas vidusskolas Vēstures istabu, kas iekārota Cemex Iespēju fonda atbalstītā projekta "Izaudzis Latvijai" ietvaros

Skatīt vairāk

Koncerts "Izaudzis Latvijai!"

15.novembrī, mūsu valsts 95.dzimšanas dienas priekšvakarā, visi pulcēsimies skolas svētku zālē, lai noklausītos pašu sagatavotu koncertu "Izaudzis Latvijai!"

Skatīt vairāk

Iepazinām Saldus novadu!

Druvas vidusskolas projektu dienās 7.-9.oktobrī visas klases plānoja un īstenoja ekskursijas vai pārgājienus, lai iepazītu Saldus novadu. Rezultāti ir pārsteidzoši interesanti!

Skatīt vairāk

Saldus novada Rudens parāde

Laikā no 7.līdz 9.oktobrim Druvas vidusskolā notiek PROJEKTU DIENAS, kad katra klase dosies ekskursijā vai pārgājienā uz vienu no Saldus novada pagastiem un pēc tam ar redzēto, dzirdēto un sajusto iepazīstinās pārējos skolēnus.

Skatīt vairāk

Erudītu konkursa rezultāti

17.oktobrī uz Erudītu konkursu Druvā pulcējās 14 komandas, un svētku zāle piepildījās ar 70 vidusskolēniem, kuri izceļas ar gudrību, asprātību, radošumu un zinātkāri.

Skatīt vairāk

Erudītu konkurss!

Aicinām skolēnus un skolotājus pieteikt komandas Erudītu konkursam, kas notiks 17.oktobrī! Būs komandas arī no draudzīgajām kaimiņu vidusskolām! Projektu finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības jauniešu projektu atbalsta fonds. 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt