Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Noslēdzies LEADER projekts "Bērnu rotaļu laukums fizikas pamatjēdzienu apguvei"

Projekta mērķis - veicināt bērnu aktīvu brīvā laika pavadīšanu un interesi par
eksaktajām zinībām. Projekta ietvaros veidots aktīvās atpūtas laukums
bērniem, kur iespējams ne tikai atpūsties un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, bet,
izmantojot uzstādīto aprīkojumu, vienlaikus arī apgūt fizikas pamatjēdzienus,
saprast, kā darbojas vienkāršie mehānismi un iemācīties veikt vienkāršus
eksperimentus un pētījumus, lai labāk izprastu dažādas fizikas sakarības.

Projektu līdzfinansē Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas
Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER
vietējai attīstībai” apakšpasākums “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības
virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Projektu īsteno Saldus novada pašvaldība sadarbībā ar Druvas vidusskolu.

Skatīt vairāk

Atklāts rotaļu laukums Druvā

28. septembrī Druvā tika svinīgi atklāts jauns bērnu aktīvās atpūtas laukums, kas tika īstenots ar ELFLA pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” atbalstu.

Laukumu atklāja Saldus pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Kļava, individuāli izsakot pateicību ikvienai personai, kas iesaistījās, lai turpmāk šajā vietā bērniem būtu iespēja kā atpūsties un rotaļāties, tā arī izglītoties, iepazīstoties ar īpaši sagatavotām infografikām, kas aicina izmēģināt rotaļu iekārtas caur fizikas skata punktu.

Pēc lentas pārgriešanas, pirmās klases skolēni bija sagatavojuši pārsteigumu – kopīgi iestudētu deju.

 

Laukums tapis Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” projekta “Bērnu aktīvās atpūtas laukuma izveide fizikas pamatjēdzienu apguvei” (Projekta Nr. 20-02-AL06-A019.2201-000001) ietvaros.

Skatīt vairāk

Nāc uz koncertu!

17.oktobrī, plkst. 16:00, Saldus Mūzikas skolas akustiskajā zālē norisināsies koncerts ,,Māra Čaklā dzeja mūzikā" par godu Māra Čaklā 80.gadu jubilejai.

Koncertā uzstāsies Saldus novada jaunieši ar dzejas lasījumiem, dziesmām un zīmējumiem - Druvas vidusskolā notikušā zīmējumu konkursa labākajiem darbiem, kas tapuši iedvesmojoties no M. Čaklā dzejas. Piesaistīti Saldus novada mūziķi, lai palīdzētu pilnveidot muzikālo pavadījumu koncertā.

Koncerta sadarbības partneris ir Saldus mūzikas skola, tas notiek jauniešu iniciatīvas projekta "Dzejas dienas - Māra Čaklā dzeja mūzikā (par godu M.Čaklā 80 gadu jubilejai)" ietvaros. Projekts īstenots biedrības "Saldus jauniešu balss" projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

 

Skatīt vairāk

Zīmējumu konkurss

Zīmējumu konkurss ir viena no aktivitātēm, kas plānota projektā "Dzejas dienas-Māra Čaklā dzeja mūzikā (par godu M.Čaklā 80 gadu jubilejai)". Projektu īsteno neformālā jauniešu grupa "Helmuts Nicis" no š.g. 1. septembra līdz 19. oktobrim. Projekts noslēgsies ar pašu jauniešu organizētu koncertu, kurā apskatei tiks izvietoti skaistākie zīmējumi un sumināti zīmējumu autori.

Vairāk informācijas par zīmējumu konkursu uzzināsi, zvanot projekta vadītājam Helmutam tel.nr.28317321. 

Projekts tiek īstenots biedrības "Saldus jauniešu balss"projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds. 

Skatīt vairāk

Labsajūtas ceļvedis

Ir pagājis tieši mēnesis, kopš satikāmies viesu namā Kaplūžmuiža, lai mācītos kā rast līdzsvaru starp darbu un dzīvi, kā neizdegt un saglabāt pozitīvismu. Divas lieliskas dienas kopā ar zinošiem nodarbību vadītājiem bija vērtīgs ieguvums jauno mācību gadu uzsākot. Viens no uzdevumiem - dalīties ar savām labsajūtas receptēm, lai atgādinātu kolēģiem un pats sev, kur smelties iedvesmu un pozitīvas emocijas, kur uzlādēt savas baterijas. Apkopojot kolēģu labsajūtas receptes, tapa iedvesmas vārdu mākonis - kā atgādinājums, neaizmirsti darbā svarīgāko - pats sevi!  Sirsnīgs paldies Saldus novada pašvaldības projektu fondam par projekta Restarts līdzfinansēšanu.

Skatīt vairāk

Labrīt, Robotika!- aizraujošākā vasaras nometne!

No 14. -17. augustam Druvas vidusskolā notika robotikas nometne “Labrīt, robotika!2”. Nometni organizē Jauno programmētāju atbalsta biedrība, sadarbojoties ar Druvas vidusskolu, projekta “Labrīt, robotika! – turpinājums seko” ietvaros. Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt