Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Piedalāmies skolu pašpārvalžu projektā

Laba ziņa! Mūsu skola ir to 4 Saldus novada skolu vidū, kas Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras organizētajā skolēnu pašpārvalžu prgrammas "Kontakts" ietvaros saņēmuši apstiprinājumu īstenot projektu "Atver logu labbūtībai"! 

Projektā plānots organizēt pasākumus, kas aktivizētu 6. līdz 12. klases skolēnus, lai viņi izprastu skolēnu pašpārvaldes funkcijas, aktīvāk iesaistītos pašpārvaldē un skolas sabiedriskās dzīves dažādošanā un pasākumu organizēšanā. Mūsu lielākais izaicinājums ir izveidot jauniešu koprades telpu un noorganizēt skolēnu domes tikšanos "Kafija ar skolas administrāciju". 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros un norisināsies līdz 2023.gada 31.janvārim.

Skatīt vairāk

Īstenojam projektu ar SCHWENK Latvija atbalstu!

Pēdējās 2 nedēļas jūtamies kā Ziemassvētkos. Kāpēc? Ar lielu sparu skola sadarbībā ar drošas dzīves vides attīstības biedrību "Oāze" uzsākusi projekta "Fiziskās rehabilitācijas inventāra iegāde Druvas vidusskolas skolēnu un personāla labbūtības veicināšanai" īstenošanu. Projekts tiek īstenots ar SCHWENK Latvija finansiālu atbalstu. Esam pasūtījuši daudzveidīgu aprīkojumu, un katru otro dienu saņemam kādu noslēpumainu paku.  #SCHWENKLatvija #projekts

 

Skatīt vairāk

Uzsākam projektu ar SCHWENK atbalstu

Esam pavisam tuvu vēl viena sapņa piepildījumam! Ar SCHWENK Latvija finansiālu atbalstu drošas dzīves vides attīstības biedrība "Oāze" uzsākusi īstenot projektu "Fiziskās rehabilitācijas inventāra iegāde Druvas vidusskolas skolēnu un personāla labbūtības veicināšanai"! 

Projektā plānots, ka iegādāsimies inventāru - bumbiņas, pašmasāžas un vieglu treniņu aprīkojumu, dažādu izmēru bumbas, līdzsvara diskus u.c. - ar kuru palīdzību, skolas medmāsas vadīti, nodarbosies un veselību atgūs skolēni, kuri atbrīvoti no sporta stundām. Ārpus mācību stundām šo inventāru varēs izmantot pedagogi un ikviens skolēns, kurš vēlēsies relaksēties vai nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Janvārī, februārī un martā notiks plānoto priekšmetu iegāde.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt