Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Sasniegumi 1.semestrī

1.semestra ikdienas mācību sasniegumi attālinātajā mācību procesā apliecina skolēnu un skolotāju prasmi sadarboties, atrast atbilstošākos mācīšanas un mācīšanās veidus, lai iegūtās zināšanas nestu prieku un pārliecību par sevi.

Saldus novada stipendiju “Vidusskolēnu Medusmaize” Druvas vidusskolā ieguva 19 skolēni, savukārt zelta liecību kandidāti (semestra vērtējumi ir tikai 8-10 balles, iespējams viens 7) ir 19 skolēni, bet sudraba liecību kandidāti - 36 skolēni (semestra vērtējumi ir tikai 7-10 balles, iespējams viens 6).

Lepojamies ar skolēnu sasniegumiem!

Skatīt vairāk

Mācību sasniegumi 1. - 4. klašu skolēniem 1. semestri noslēdzot

Šis mācību gads nesis izmaiņas mācību darbā - gan uzsākot mācības pēc pagājušā mācību gada, kad pēdējos mēnešus mācījāmies attālināti, gan strādājot pēc jaunā standarta 1. un 4. klasēs sākot ar 1. septembri. Izmaiņas skārušas arī  mācību sasniegumu novērtēšanu 1. semestri beidzot! Turpmāk 1. - 3. klašu skolēni tiek nominēti titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" un Zelta un Sudrabu liecību kandidāti būs 3. un 4. klašu skolēni!  

Lepojamies ar lieliskajiem sasniegumiem, jo sākumskolas posmā  ir 21 Zelta liecības kandidāts un 23 Sudrabas liecības kandidāti (3. - 4.klase)!

Turklāt titulam "Druvas vidusskolas Superskolēns" nominēti 32 skolēni (1.-3.klase)!

Lai izturība un spēks arī 2. semestrī!

Skatīt vairāk

Sasniegumi konkursā "Bebr[a]s"

Jau vairākus gadus Druvas vidusskolas skolēni ar panākumiem piedalās starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā "Bebr[a]s". Arī šis gads nebija izņēmums. Uz fināla kārtu, kas risināsies janvārī, ir uzaicināti Druvas vidusskolas skolēni Edgars Andersons, Ansis Gustavs Andersons un Rūdolfs Ceimers. Apsveicam viņus ar lielisko startu! Jāatzīmē, ka Ansis konkursa pirmajā kārtā izcīnīja maksimālo punktu skaitu, kas ir izcils rezultāts jebkurā mērogā. No Druvas vidusskolas šogad konkursā piedalījās 178 skolēni no 5. līdz 12. klasei.

Konkurss "Personība Latvijā"

Konkursā "Personība Latvijā- izaicinājums manai dzīvei un nākotnei" piedalījās divi mūsu skolas jaunieši Beāte Beta Makovska, vēstot par Latvijas vadošo jāšanas sporta konkūristu K.Neretnieku, un Emīls Bents, izceļot Oskara Kalpaka nozīmi Latvijas attīstībā.

Lai šo personību devums iedvesmo!

 

Sasniegumi R.Mūka radošo darbu konkursā

R.Mūka radošo darbu konkursā pieci mūsu skolas skolēni- Arta Romane, Tīna Gūtmane, Elīza Milčonoka, Rihards Pūce, Marta Blūma- meklēja atbildes uz R.Mūka filozofisko jautājumu: "Paskaties uz sevi no augšas un pēc tam no apakšas! Ko tu tur redzi?"

Atzinību ieguva Arta Romane un Tīna Gūtmane (skolotāja Sandra Burve).

Lepojamies ar skolēnu nerimstošo vēlmi radīt, meklēt atbildes un radoši domāt!

DV svin Latvijas svētkus!

Jau pagājušajā nedēļā ar siltu gaismas ceļu un strēlnieku dienasgrāmatu lasījumiem atzīmējām Lāčplēša dienu un iesākām valsts svētku nedēļu!

Tāpat, Latvijas karti silda jūsu silto vārdu sirdis ar 102 vārdiem, ar ko katrs no jums lepojas Latvijā!

Rīt, 17.novembrī plkst.10:30 Druvas vidusskolas Facebook lapā

 pieslēdzies Laura Valtera svētku tiešraides koncertam "Gaismā rotāties" un direktora svinīgajai svētku uzrunai.

Pēc tam- svinīgā klases stunda. 

18.novembrī, svini svētkus ģimenes lokā, dodies dabā un publicē bildes Instagram un Facebook, pievienojot tēmturi #DVSVINLATVIJU 

 

Lai lepnums par savu zemi svētkos un katru dienu! Latvijai 102!

 

 

Skatīt vairāk

Diskusija jauniešiem

2020.gada Karjeras nedēļas moto  "Kau! Sadzirdi un liec aiz auss!". 28.oktobrī, piedalies tiešsaistes diskusijā "Uzklausi, padomā un izlem pats!".

Kad: 28.oktobrī plkst. 10.00

Kur:  facebook!TavaiKarjerai

Skatīt vairāk

Iedvesmas konference "Uzdrīksties uzvarēt!"

Veiksme biznesā ir kā kāpiens kalnā. Ceļš uz virsotni nesolās būt viegls, taču ticība, ka vari nokļūt pašā augšā jau ir pusceļš uz to. Notici, uzdrīksties un SASNIEDZ SAVU EVERESTU! Latvijā lielākā  uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt2020 notiks arī šogad!

Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē (delfi.lvdiena.lv, facebook u.c) . Mēs būsim parūpējušies, lai šo konferenci vērot ir tikpat aizraujoši kā visus iepriekšējos gadus klātienē.  Par tehnisko  nodrošinājumu -  lielajiem ekrāniem, īpaši kvalitatīvu skaņu un interaktivitāti rūpēsies Latvijā labākā radoši tehniskā komanda.

 

Skatīt vairāk

Karjeras nedēļa 2020

27.oktobrī plkst.19.00 diskusija vecākiem "Karjeras lēmums. Kā virzīt? Kā runāt? Kā atbalstīt?". Interesanti lektori, dažādi viedokļi. Tiešsaiste facebook@TavaiKarjerai

Skatīt vairāk

Nodarbība vecākiem: "Kā runāt ar jaunieti par karjeru"

Aicinām vecākus uz interaktīvu nodarbību  "Kā runāt ar jaunieti par karjeru". Nodarbību vadīs Start Strong treneris Andris Arhomkins. 

Skatīt vairāk

Nāc uz koncertu!

17.oktobrī, plkst. 16:00, Saldus Mūzikas skolas akustiskajā zālē norisināsies koncerts ,,Māra Čaklā dzeja mūzikā" par godu Māra Čaklā 80.gadu jubilejai.

Koncertā uzstāsies Saldus novada jaunieši ar dzejas lasījumiem, dziesmām un zīmējumiem - Druvas vidusskolā notikušā zīmējumu konkursa labākajiem darbiem, kas tapuši iedvesmojoties no M. Čaklā dzejas. Piesaistīti Saldus novada mūziķi, lai palīdzētu pilnveidot muzikālo pavadījumu koncertā.

Koncerta sadarbības partneris ir Saldus mūzikas skola, tas notiek jauniešu iniciatīvas projekta "Dzejas dienas - Māra Čaklā dzeja mūzikā (par godu M.Čaklā 80 gadu jubilejai)" ietvaros. Projekts īstenots biedrības "Saldus jauniešu balss" projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds.

 

Skatīt vairāk

Skolēnu dome meklē savu prezidentu!

Ja mācies 10.-12.klasē, esi ar labiem mācību sasniegumiem, atbildīgs pret savu skolu un ieinteresēts tās attīstībā- piesakies! 

1) Raksti motivācijas vēstuli "Kāpēc būsi labākais Druvas vidusskolas prezidents?",

2) Iesniedz to kopā ar savas klases reomendāciju - kāpēc Tu esi labākā izvēle šim amatam

3) Piedalies tiešsaistes debatēs 13.oktobrī un saki savu iedvesmojošāko runu skolasbiedriem un skolotājiem

4) Kļūsti par skolas enerģiju!

 

Pieteikumu gaidīšu 1-4 kabinetā līdz 9.oktobrim.

Vēlēšanas pēc debatēm 13.oktobrī! 

 

Skatīt vairāk

Talantu skolu jaunā sezona

Talantu skolas 2020_21 Jaunā sezona ir klāt!
Ja esi Saldus novada skolu skolēns- IZMANTO IESPĒJU!

  • Pirmā nodarbība- 9.oktobrī, plkst 15:00.
  • Padziļinātu tēmu apguve dažādās aizraujošās nodarbībās!
  • Atrodi to, kas Tevi interesē visvairāk!
  • Izzini, sadzirdi, ieraugi, izmēģini, piedzīvo- laboratorijas darbus, aizraujošus un zinošus lektorus, noderīgas meistarklases.
  • Reizi mēnesī- piektdienas pēcpusdienā 15:00-18:00 Druvas vidusskolā.
  • Organizēts kopējs autobuss no Nīgrandes pagasta, cauri Ezeres pagastam, ar pieturu Saldū (pēc tam arī tāds pats maršruts atpakaļ).
  • Dalībniekiem paredzēts arī launags.

Rudens kross

Saldus novada skolu rudens krosa sacensībās Druvas vidusskolu pārstāvēja deviņas komandas.

1.vieta vidusskolas komandai- Elzai Ķuzei, Alisei Bērziņai, Raineram Apinim, Nilam Mednim.

1.vieta 7.klašu komandai- Esterei Litai Rubulei, Katei Vīndedzei, Uvim Sproģim, Robertam Jeļņikovam.

3.vieta- Anabellai Beķerei, Laimai Gaušelei, Džošua Jaunbrālim, Kristiānam Kļavam.

Apsveicam!

Zīmējumu konkurss

Zīmējumu konkurss ir viena no aktivitātēm, kas plānota projektā "Dzejas dienas-Māra Čaklā dzeja mūzikā (par godu M.Čaklā 80 gadu jubilejai)". Projektu īsteno neformālā jauniešu grupa "Helmuts Nicis" no š.g. 1. septembra līdz 19. oktobrim. Projekts noslēgsies ar pašu jauniešu organizētu koncertu, kurā apskatei tiks izvietoti skaistākie zīmējumi un sumināti zīmējumu autori.

Vairāk informācijas par zīmējumu konkursu uzzināsi, zvanot projekta vadītājam Helmutam tel.nr.28317321. 

Projekts tiek īstenots biedrības "Saldus jauniešu balss"projektu konkursa "Jaunieši darbībā" ietvaros, to finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds. 

Skatīt vairāk

Jauno uzņēmēju skola 2020

No 15. līdz 23. septembrim Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros dodas tūrē uz Latvijas reģioniem semināru ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2020”.

Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi. “Jauno uzņēmēju skola 2020” ir vienas dienas seminārs, kas šogad norisināsies Saldus novadā Druvas kultūras namā 21.septembrī. Pasākuma programma un pieteikšanās http://jalatvia.lv/bnews/global/841

Skatīt vairāk

SKOLĒNU DOMES PIRMĀ TIKŠANĀS

Aktīvs, aizrautīgs, atbildīgs, atsaucīgs, asprātīgs... Tas ir par tevi?

Mācies 6.-12.klasē?

Pievienojies Skolēnu domes komandai un tiekamies pirmajā sanāksmē ceturtdien, 10.septembrī plkst.15:10

 

 

Skatīt vairāk

Lielgājiens 2020

Lielgājiena 2020 dalībniekus šogad sagaidīja nebijis pavērsiens Misija: Slēpņu izaicinājums.

Dodoties 20 km garajā pārgājiena maršrutā dalībnieki nezināja maršrutu un kontrolpunktus, vien to, ka galamērķis jau 5.gadu ir viesmīlīgā "Kaplūžmuiža", Ēvaržos pie viesu nama saimnieces Daivas Dāvidsones.

Pildot izaicinājumus 10 dažādos kontrolpunktos, klašu komandas saņēma norādes, kur meklējams slēpnis, kurā, savukārt, paslēpta tālākā maršruta norāde.

Pirms došanās ceļā klases izaicināja arī viena otru, un savus izaicinājumus, atrādīja direktoram pārgājiena finišā.

Ceļš cauri Sesiles zivju audzēšanas dīķiem jau vairākus gadus notiek ar zivju dīķu saimnieka Anatolija Grigorjeva sirsnīgu atbalstu un saldiem uzmundrinājumiem.

Tāpat pusdienu pauzē mūs jau otro gadu uzņem "Vītoliņu" māju saimnieki, laipni ielaižot atpūsties savas mājas pagalmā.

Nonākot galamērķī mūs jau gaidīja silta zupa no Kaļķa fabrikas ēdnīcas, un uzmundrinoša mūzika, par ko parūpējās  Artūrs, Gints.

Īsa atpūtas pauze, kopēja ugunskura iedegšana, nomināciju sadalīšana un, tumsai iestājoties, klases vienojās vēl pēdējā izaicinājumā- mūzikas izaicinājumā, kur absolventa Artūra Virbicka sarūpētā karaoke bija aizraujoša aktivitāte stundas garumā.

Pēc tam jau arī godam nopelnītā ballīte 12.em klases skolnieka Kristapa Hļevicka(DJ Reflx) vadībā!

Paldies arī SIA Tukuma autobuss, kas allaž atbalsta nokļūšanu pareizajā vietā un pareizajā laikā.

Paldies vecākiem par atbalstu, gan sarūpējot pusdienas, gan piedaloties pašā pārgājienā, gan palīdzot visiem nokļūt mājās!

Lielgājiena 10 gadi atzīmēti, pirmo reizi nenakšņojot teltīs, bet kā skolēni norāda aptaujā- teltīm IR jābūt!

Ejam arī nākamgad!

Skatīt vairāk

Ansim Gustavam Andersonam ZELTS Eiropas jauniešu informātikas olimpiādē!

Šajā nedēļas nogalē tiešsaistes režīmā norisinājās Eiropas jauniešu informātikas olimpiāde (European Junior Olympiad in Informatics - EJOI). Olimpiādē kopumā piedalās dalībnieki no 27 pasaules valstīm un Latviju tajā pārstāv četri talantīgi skolēni.
Ar lepnumu pievienojamies apsveicēju pulkam un priecājamies par mūsu 9.do klases skolēna Anša Gustava Andersona izcilajiem panākumiem, saņemot zelta medaļu European Junior Olympiad in Informatics - EJOI pirmo reizi, kopš tajā piedalās Latvijas skolēni. 
Komandu abas sacensību dienas pulcēja Pirmā programmēšanas skola, kur jauniešu dalību olimpiādē atbalsta komandas vadītāji - skolotāji Raivis Ieviņš un Normunds Svētiņš.
Ansis Gustavs Andersons informātikas jomā  sevi attīsta jau aptuveni četrus gadus un arī nākotnē vēlas kļūt par profesionālu programmētāju. Ansis Gustavs ir ieguvis bronzas medaļu 2019.gada European Junior Olympiad in Informatics - EJOI 2019 - Maribor, Slovenia, kā arī sudraba medaļu 2020.gada Latvijas informātikas olimpiādē. Viņa mērķis ir Latvijas informātikas olimpiādē izcīnīt zelta medaļu!
Sveicam arī Anša Gustava vecākus ar panākumiem! 

Atsauce: Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai
Pirmā programmēšanas skola

Mēs iesim! Lielgājiens 2020

Par spīti 2020.gada izaicinājumiem, mēs sakam- Lielgājiens 2020 būs! 

Starts 4.septembris

Druvas vidusskola- Kaplūžmuiža!

Seko grafikam, dodies ar klasi, ievēro drošības nosacījumus un met savu izaicinājumu! 

Tiekamies! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt