Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Ziemassvētki - labdarības laiks

Ziemassvētki ir vissirsnīgākie svētki, tāpēc 5.do klases skolēni  izlēma izdarīt labu darbiņu. Skolā cepām piparkūkas, mājās kopā ar vecākiem tika gatavoti dažādi gardumi, lai garajā pusdienas starpbrīdī tos varētu pārdot skolas skolēniem. 

Ietirgoto naudiņu - 40 eiro un 72 centus - varējām noziedot labdarības akcijai "Eņģeļi pār Latviju". Vissirsnīgākais paldies maniem skolēniem un viņu vecākiem!!!

Lai visiem gaiši un prieka pilni svētki!

5.do  klases audzinātāja Olita Mauerzaka

 

 

1.semestra rezultāti

Cik ļoti mēs bijām noilgojušies cits pēc cita, pēc klātbūtnes sajūtas, pēc atbalsta un mazliet konkurences! Pēc nemiera skolas gaiteņos un smieklu dzirkstīm starpbrīžos! Un prieks, ka šīs sajūtas ir papildinājis gandarījums par mācību sasniegumiem semestra laikā. Saldus novada stipendiju "Vidusskolēnu Medusmaize" saņem 17 mūsu skolas skolēni, kuriem vidējais semestra vērtējums ir vismaz 8. Visaugstāko vidējo vērtējumu ir ieguvusi Marta Blūma- 9 balles

Zelta liecības kandidāti ir 43 skolēni, kuriem liecībā visi vērtējumi ir 8-10 balles, drīkst būt arī viens 7.

Sudraba liecības kandidāti ir 44 skolēni, kuriem liecībā visi vērtējumi ir 7-10 balles, drīkst būt viens 6.

1.-3.klasēs par Druvas vidusskolas superskolēnu nominēti 47 skolēni.

Visiem skolēniem novēlam spēku un izturību ceļā uz saviem sasniegumiem! Tie ir tik dažādi! Galvenais ir sev noticēt! Un darīt!

Gaišus un mīlestības pilnus svētkus!

Skatīt vairāk

"Prieks dejot"

"Prieks dejot"- tas bija ne tikai koncerta nosaukums 12.decembrī, tās ir "Puzura" dejotāju sajūtas mēģinājumos un koncertos. 40 minūšu koncertā septiņas šajā gadā apgūtās dejas mijās ar video stāstiem par sevi, par deju, par svētkiem!

 

Piparkūku ballīte

Ziemassvētkiem ir īpaša smarža. Pareizāk - smaržu kokteilis, kurā parasti virsroku ņem piparkūkas. Aicinām jūs piedalīties virtuālajā piparkūku ballītē!

Druvas vidusskolas skolotāju sveiciens saulgriežos

Mūsu skolā ir skaista un sirsnīga tradīcija - ziemas saulgriežu rītā skolotāji visus sveic ar dziesmu. Arī šogad, lai gan nedaudz citādā formātā, bet skan skolotāju sirdsdziesmas. https://youtu.be/b2kTCDuJ6c0

Mūzikas programmas skolēnu sasniegumi!

Prieks par mūsu skolas mūzikas programmas skolēnu sasniegumiem konkursos!

Tradicionālās muzicēšanas konkursa „Klaberjakte 2021” finālā 2.pakāpes diplomu kokles spēlē ieguvusi Žanete Bitmane (skolotāja Dace Pūce)

I Starptautiskajā Alfrēda Feila Jauno dziedātāju tautasdziesmu konkursā 3.pakāpe Amēlijai Punkstiņai un Jēkabam Mālniekam (skolotāja Dace  Tapiņa). Konkursantu sniegumu var skatīt YouTube lietotnē Latvian Contests.

Lepojamies un apsveicam ar panākumiem!

Skatīt vairāk

Adventes kalendārs ir klāt!

"Es dāvāju Tev visu savu prieku!" Lai Druvas vidusskolas svētku gaidīšanas laika pārsteigumi ienes gaišas sajūtas katrās mājās. Atver katru dienu un saņem saujiņu prieka!  http://druva.labr.it

Valsts svētku koncerta tiešraide

"Latvija nav vārds vai vieta,

tas ir stāsts,

kopā savīts gaismas stars."

Aicinām sirdīs un domās visiem būt kopā, katram savās mājās svinot mūsu valsts dzimšanas dienu!

18. novembrī plkst. 11.00 skatieties tiešraidi no Druvas vidusskolas vietnē Facebook un skolas Youtube kontā. Pie mums viesosies sirsnīgais dziesminieks un Latvijas apceļotājs Kārlis Kazāks.

13. novembrī mācīsimies citādāk

Sestdien, 13. novembrī, strādāsim. Strādāsim sirsnīgi, ar aizrautību un mīlestībā, svinot mūsu tēvzemes Latvijas dzimšanas dienu.

Mārtiņa gailīši dancīti veda

Mārtiņos Druvas vidusskolā saimniekoja dažādi dzīvnieki! Nopietni?!? Nopietni nenopietna izvērtās visa diena, jo 1.- 3. klašu skolēni un viņu skolotājas, kā jau Mārtiņos pienākas, bija ieradušies maskās. Arī viss pārējais - kā jau šajos svētkos jābūt - latvju danči, jautrība, spēles un uzdevumi, un fotografēšanās!

Skatīt vairāk

"Svētki ir tur, kur esam mēs"

Šogad Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bija citādāki, tomēr esam ļoti priecīgi, ka mums bija iespēja dejot pasākumos, kuros varējām radīt kopīgu svētku sajūtu,- fināldejas "Svinēt sauli" filmēšanā, koncertos  "Tā tik ir vasara" un "Saule vija zelta rotu"!

Mūsu skolas deju kolektīvi kopā ar savām vadītājām- Laini Liepu, Agitu Skrebeli un Evu Liepu- iepina savus deju soļus šajos koncertos un deju svētku tradīcijas saglabāšanā!

Skatīt vairāk

Skatieties mūsu dejotājus LTV1!

Druvas vidusskolas radošie tiešām daudz var! Arī mājsēdes vasarā dejotāji bija labāko kolektīvu vidū, kas piedalījās deju lielkoncertu tapšanā.

4. novembrī plkst. 20.50 Latvijas TV 1.kanālā skatieties Brīvdabas muzejā tapušo koncertu "Tā tik ir vasara!", kurā dejo mūsu "Puzurs"!
https://fb.watch/926iDMORrm/ 

Īsi par izglītības iestādēm svarīgo

Kā strādās izglītības iestādes līdz 15. novembrim?

Aktualitātes par skolas darbu ārkārtas situācijā

Ņemot vērā šābrīža situāciju, brīvlaiks tiek pagarināts. Bet tas ir tikai tāpēc, lai pēc 15. novembra mēs visi varētu atgriezties skolā un mācīties klātienē. Atceramies, ka visiem mācības atsākas 1. novembrī! 1. - 3. klasei klātienē, 4. - 12. klasei attālināti. 

Sacensības futbolā

Saldus novada skolu sacensībās futbolā 6.-7.klašu puišu komandai 3.vieta (I.Grinberga, K.Baumanis, S.Mālniece).

Komandā- Gustavs Šteinbergs, Emīls Geisters, Ingus Eglītis, Bruno Jēkabsons, Jānis Roķis, Sendijs Popsujevičs, Daniels Bartkus, Keits Kārkliņš, Rūdolfs Sproģis.

Apsveicam!

 

Sasniegumi sportā

Saldus novada skolu sacensībās florbolā vidusskolas puišu komandai- Marks Mežiņš, Voldemārs Ronis, Rainers Apinis, Nils Mednis, Kurts Štengels, Ivo Osis- 1.vieta (skolotājs Z.Zeps).

Rudens krosa stafetēs:

Anabellai Beķerei, Petrai Krausai, Markusam Gurskim, Jēkabam Mālniekam 2.vieta (skolotāja I.Grinberga un S.Mālniece)

Gustavam Skadmanim, Markusam Harunam, Oskaram Krastam, Emīlam Krastam 2. vieta.

Prieks par sportisko garu!

"Puzurs" dejo koncertā "Tā tik ir vasara"

Septembrī četras dienas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā tika filmēts latviešu skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncerts "Tā tik ir vasara", kura dalībnieki bija arī JDK "Puzurs" ar J.Purviņa deju "Pelīšu polka". Lepojamies un priecājamies, ka mūsu kolektīvs varēja būt daļa no šī pasākuma!
Uz tikšanos LTV 4.novembrī!
Plašāku J.Purviņa vēstījumu par koncertu un interviju ar Flavio var dzirdēt:
https://klasika.lsm.lv/lv/raksts/svetku-dienasgramata/ieskats-dziedundejo2021-norisu-ta-tik-ir-vasara-un-dziesmu-koks-.a150000/
Kā arī foto:
https://flickr.com/photos/dziediundejo2015/51512855007/in/album-72157719912075137/

Skatīt vairāk

Projekts "3D-Drosmīgām domām un idejām"

Tika popularizēta dizaina un tehnoloģijas nozare. Dalībniekiem -30 jauniešiem pavērās iespējas paplašināt redzesloku un izmēģināt darbībā 3D dizaina veidošanas rīku. Radošajā nodarbībā dalībnieki uzkrāja ne tikai sadarbības pieredzi, kas pēc COVID 19 attālinātajām mācībām bija svarīgi aktualizēt, bet arī jaunas zināšanas.

Skatīt vairāk

Karjeras atbalsta projekts

Piesakies  karjeras konsultācijai:

* ja tev vajadzīga palīdzība laika plānošanā;

* kā aizpildīt savu brīvo laiku;

* kura mācību iestāde, programma man būtu piemērotākā;

* vēlos  labāk izprast  savas stiprās puses;

* vēlos pārliecināties par savu izvēli ( izpildīt testus, parunāties)

 

"Puzurs" Kurzemes deju jostā

"Es dzenu saknes dziļi Kurzemes krastā..." Tie ir  vārdi, ar kuriem sākās horeogrāfa Jāņa Purviņa organizētā akcija "Kurzemes deju josta", kur 82 deju kolektīvi 28.augustā jūras krastā vienojās dejā. Arī JDK "Puzurs", izpildot A.Daņiļeviča deju "Lielais rits", sajuta, kā "mostas dvēsele un deju soļos bango.. sirds". 

Video: https://www.facebook.com/1307487225932517/posts/5000779919936544/

 

 

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt