Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Tehniskā modelēšana

Piektdien 24.martā, jauno matemātiķu skolā ciemojās pieredzes bagātā tehniskās jaunrades pulciņu vadītāja, lidmodelisma speciāliste Austra Ozola.

Skatīt vairāk

IT atvieglo darbu

Jauno matemātiķu skolas februāra nodarbība bija veltīta Sudoku mīklām un krustvārdu mīklām, kas tapa nevis uz papīra, bet planšetēs!

Skatīt vairāk

Pētniecība aizrauj

2017.gada 20.janvāra nodarbībā skolotāja Rita Gulbe aicināja jauniešus pievērsties pētniecībai!

Skatīt vairāk

Dāvanu laiks

Decembra Jauno matemātiķu nodarbību sākām ar loģikas trenēšanas uzdevumiem un, kad skolēnu uzmanība un domāšana jau bija iedarbināta, pārslēdzāmies praktiskajai nodarbei.

Skatīt vairāk

Projekta prezentēšana

5.novembra nodarbības pirmajā daļā jaunieši, strādājot pāros, bija sagatavojuši ekskursijas maršruta prezentācijas, kurās tika atspoguļota informācija par apskates objektiem, ēdināšanas iespējām, sporta un atpūtas aktivitātēm un ekskursijas izmaksām. Nodarbības otrajā daļā darbojāmies ar papīra locīšanas tehnikām. Strauji tuvojas Ziemassvētki, tāpēc iemācījāmies izgatavot krāsainas dāvanu kastītes no papīra. 

Skatīt vairāk

JMS NODARBĪBA DABĀ

Jaunie matemātiķi 14.oktobrī devās uz Kabili pie Aivara Bergmaņa, lai iepazītos ar atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops”. Kabiles mežsargs Aivars Bergmanis šo atpūtas un mācību parku iekārtojis savā mežā. Liels pārsteigums bija Baltā Vilka iela, kas veltīta dzejniekam J. Baltvilkam. Bērniem ļoti patika “ Līvu” dziesmu iela, kurā atrodami šīs leģendārās rokgrupas dziesmu vārdi. Īpašu šarmu Līvu ielai piešķira Saldus mākslinieces Guntas Krauleres gleznas, koktēlnieku un paša Aivara Bergmaņa darinātās skulptūras un atskaņotās Līvu dziesmas.

Skatīt vairāk

Jaunie matemātiķi atkal rullē!

23. septembrī tika dots starts jaunajai Talantu skolu sezonai. Jaunie matemātiķi plānoja savu aizraujošo ekskursiju, kuru iespējams arī kādu dienu realizēs.

Skatīt vairāk

Pavasara vilinājums

15. aprīlī Jauno Matemātiķu Talantu skolas nodarbība tika organizēta laukā - Druvas vidusskolas zaļajā klasē.  Jaunieši tika sadalīti 3 grupās un pirmais uzdevums bija putnu būrīšu pagatavošana. Nākamais uzdevums bija saistīts ar ģeometriju, proti, skolēniem vajadzēja aprēķināt, cik daudz materiāla nepieciešams, lai pagatavotu vienu putnu būrīti. Tad sekoja orientēšanās sacensības – skolēniem pēc fotogrāfijām vajadzēja atrast 10 kontrolpunktus un katrā no tiem bija jāuztaisa Selfijs. Noslēgumā katrs JMS dalībnieks saņēma Apliecību par piedalīšanos un aktīvu darbību matemātikas nodarbībās.

Skatīt vairāk

Pētniecība aizrauj

11.marta talantu skolas nodarbībā skolēni nodarbojās ar pētniecību. Darbs nebija no vieglajiem, bet saliekot idejas kopā, galarezultātā tikām pie formulas, kura dod iespēju aprēķināt diagonāļu skaitu jebkuram daudzstūrim. Skolēni strādāja ar interesi un bija gandarīti par iegūto formulu!

Skatīt vairāk

Praktiskā darbošanās

19.februāra nodarbībā veicām praktisks uzdevumus. Pirmajā daļā skolēniem bija jāuzzīmē visi iespējamie kuba izklājumi, tad tie jāizgriež un jāsaloka kubs tā, lai neviena skaldne nepārklātos. Savukārt otrajā daļā  katram skolēnam bija jāizveido kubs no cieta papīra un jāaprēķina kuba virsmas laukums un tilpums. 

Skatīt vairāk

Talantīgie matemātiķi rullē

22. janvāra nodarbībā jaunie matemātiķi atsvaidzināja darbības ar racionāliem skaitļiem un procentiem. Nākamais darbiņš bija starptautiskā konkursa „Ķengurs” tests, kurā skolēni varēja pārbaudīt un apliecināt savas augstākās domāšanas prasmes, erudīciju, atjautību, loģisko domāšanu un spēju analizēt nestandarta situācijas.

Skatīt vairāk

«Varžu sacensības»

4. decembra Jauno matemātiķu skoliņ vadīja Druvas vidusskolas matemātikas skolotāja Antra Jankovska.
Matemātiķu nodarbība tika sadalīta trīs daļās.

Skatīt vairāk

Uzdevumu izvēlies pats!

20. novembra nodarbība bija īpaša ar to, ka skolēni strādāja 4 grupās, izspēlējot matemātisku spēli - Uzdevumu izvēlies pats! Katram uzdevumam bija noteikts laiks tā izpildei un rezultāti tika fiksēti tabulā. Jaunieši strādāja ar apbrīnojamu azartu. Uzdevumu atrisinājumi tika pārrunāti, tādējādi veicinot skolēnu izpratni un attīstot prasmi, kā rīkoties nestandarta situācijās. Paldies skolēniem par ieinteresētību, aktīvu līdzdarbību un pozitīvo gaisotni!

Skatīt vairāk

Citāda talantu skolas nodarbība

16. oktobrī ar 16 jaunajiem matemātiķiem devāmies uz Kabili pie Aivara Bergmaņa, lai iepazītos ar atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops”. Kabiles

Skatīt vairāk

Talantu skolas jaunā sezona var sākties

Ar nodarbībām 25. un 26. septembrī atsākas jaunās talantu skolas nodarbības. Jaunos  matemātiķus ar atraktīvām nodarbībām  iepriecināja Druvas vidusskolas 10. un 12. klašu jaunieši.

Skatīt vairāk

Citāda talantu skolas nodarbība

24. aprīļa nodarbība bija ļoti atšķirīga pārējām šīs sezonas nodarbībām. Bija gan atjautības uzdevumi, gan dažādas sportiskās aktivitātes.

Skatīt vairāk

Uzdevumi matemātiskās domāšanas attīstīšanai

27. marta nodarbībā jaunie matemātiķi risināja dažādus uzdevumus matemātiskās domāšanas attīstīšanai.

Skatīt vairāk

Pēcolimpiādes emocijas

20. februāra nodarbībasakrita ar starpnovadu matemātikas olimpiādes otro kārtu, tādēļ šajā nodarbībā skolotāja Rita Gulbe analizēja uzdevumus, kurus skolēni piektdienas rīta pusē bija risinājuši matemātikas olimpiādē. Pēc tam sekoja relaksācija ar dažādām matemātiskām spēles.

Skatīt vairāk

Olimpiāde min uz papēžiem!

23. janvārī, jaunie matemātiķi turpināja gatavoties starpnovadu matemātikas olimpiādei, kas notiks 20. februārī.

Skatīt vairāk

Gatavojamies matemātikas olimpiādei!

Piektdien, 12.decembrī, Jauno matemātiķu skolas dalībnieki turpināja gatavoties matemātikas olimpiādei, kas notiks 2015.gada februārī.

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt